Letadla na noční obloze jsou jako padající hvězdy.

Retouche

Retouch o.4 + odměna (ikonka)

19. srpna 2010 v 13:59 | Slečna Nikoleta
Zdravím vás.

Dnes jsem se rozhodla dodělat dlouhodobý retouch, dělala jsem ho snad 3 dny, samozřejmě s přestávkami, nejsem vůbec spokojená a je to jedno z nejhorších děl, mé existence, takže prosím mírné hodnocení. Navíc jsem si procvičovala animace, jelikož je moc neovládám. Když jsem obrázek vložila ve formátu gif na blog.cz, udělalo mi to ještě větší obludku a zkrátka se zhoršila kvalita.
Pozvedněte mi sebevědomí a komentujte klidně i kritikou, budu ráda, protože nevím zda to mám poslat do challenge. Dojmy když jste to poprvé viděli a hlavně celkovou úpravu, kromě kvality, prosím, ta se zhoršila strašně.

A teď ještě z doby kamené, slíbená ikonka pro slečnu Legertie~ S nedala mi moc práce, takže budu brát, když si řekneš o něco více pracného. Opět komentujte a choďte se na blog dívat s milými komentáři. (Chceš ikonku ? Napiš mi.)


Retouch o.3

7. srpna 2010 v 16:57 | Slečna Nikoleta
Zdravím vás, dnes nemám náladu psát slohy, jak se mám a podobně, připravuji pro vás novinku a také nějakou tu grafiku, ovšem na stáhnutí (tentokrát zkusím oddělovače). U milé slečny Maybelline je Challenge. A já se rozhodla, že prispěju retouchem, je v blbé kvalitě což vidí snad každý, ale jinak více méně, jsem spokojená s očima. Prosím všechny grafiky, či ty co se učí ať přispějí (viz. konec článku).


--------------------------------------------------------


Nebudu psát, že je povinné zapojit se, ale řeknu to takhle, myslím si, že autorce Challengu uděláte radost. A jak jí tak i mě, jelikož jsem ráda, když je okolí kolem mě plné radosti a není zklamané. Mimochodemm kdo má na blogu Chall ať napíše nebo kdo ví, že 'ten a ten dotyčný' má na blogu Chall ať napíše, jelikož se nudím.

Retouch o.2

6. srpna 2010 v 19:06 | Slečna Nikoleta
A je tu další retouch do MiniChallenge k L>ůCi*. Ze začátku byla první verze, strašně tmavá až rudá, ale pak jsem si prohlížela majitelčin blog a zístila, že bude lepší, jí rtíky zjemnit a udělat zázrak, které mu se říká "barbie". Myslím si, že jd poznat o co jsem se řádně snažila a doufám, že se vám líbí.


--------------------------------------------------------

Zapoj se zde ↓
--------------------------------------------------------

Máš Challenge na blogu a zapojilo se ti málo lidí, nebo chceš abych přispěla ? Napiš mi a já se možná pokusím, něco stvárnit a poslat. :) PS* Teď jdu výtvory poslat a pak půjdu tvořit další jelikož mám čas, jediné na co si však netroufnu jsou avatary a blendy :)

Retouch o.1 + Kolorizace o.1

6. srpna 2010 v 17:10 | Slečna Nikoleta
Zdravím vás, stal se zázrak a jaký ? Jak už to bývá, něco se změnilo a to má píle a pracovitost, otevřela jsem pár grafických programů a začala retouchem, ano vyvíjel se z počátku špatně, ale pak jsem dospěla k závěru, že na první zcela dokončený retouch to není špatné. Děkuji Caitlin. za chall, protože je to také možnost se něčemu přiučit. Tady je.


Ráda bych vaše reakce, jak kladné, tak ty mírně nekladné, pokud mi někdo, ale napíše komentář kde použije i nevhodná slova, naučím se komentáře mazat, protože to tu nedávám, pro hlupáky, děkuji za pochopení a za komentování.

---------------------------------------------------------


Tak a tohle je hotová katastrofa, opravdu nevím, jestli o to bude Caitlin. stát, ale chci také vaši radu, poslat, neposlat ? Udělat znovu, neudělat znovu ? Já vám nevím, mé dojmy to pokazilo, jelikož je to oničem, jen taková cetka co zabrala pár minut (smích).
 
 

Reklama