Letadla na noční obloze jsou jako padající hvězdy.

Otázky a odpovědi

Odpovědi o.2

4. srpna 2010 v 13:29 | Slečna Nikoleta
ZDE SE PTEJ, děkuji.

4 ~Kykúš^^ | Web | Pondělí v 20:57
Kde bydlíš? - Ve Zlínském kraji, doufejme že ti to bude stačit, víc v rozcestníku Ms. Nikoleta.
Máš sourozence? - Ano, mám a to sestru.

5 •Nevis | Web | Pondělí v 22:10
Dokázala by si mať blog ako fansite,napr. len o jedinej celebrite? - Ano, mohla. Samu by mě to nenapadlo, ale jelikož kamarádka skončila kdysi dávno s osobním blogem, kvůli rodině, rozhodla se že se vrátí na svůj starý blog o jedné celebritě a mě přibrala jako spolumajitelku, bohužel tam ještě není co k vidění.

6 verča | Web | Dnes v 7:51
Hrávaš The Sims 2? xD - Ne, nevím, ale na pc vůbec nemám pomyšlení na jakoukoliv hru a navíc v pc, žádnou nemám, když už tak se kouknu na superhry.cz.
Tvoja naobľúbenejšia celebrita je Selena? - Jak bych to řekla, Selena se mi líbí jak hereckýma tak zpěveckýma výkonama, ale nějak upnutá na ní nejsem, více mám ráda třeba Innu.

9 Krabice | Dnes v 13:46 
Díváš se na DisneyChannel? - Jak kdy, většinou podle času a počasí, ale dalo by se říci, že ano.
A jaký pořád máš nejrači na DisneyChannel. Díváš se i na Aarona Stona? Ne, to nedívám obvykle takový ten Zack & Cody nebo Kouzelníci s Waverly, ale někdy i Jonas :).

-----------------------------------------------------------------

To je vše, dnes ve zkratce, je toho málo a mě se nechtěl psát dlouhatánský článek, tak jsem to napsala takhle a když bude někdo, kdo napíše nějakou otázku tak mu zde rovnou odpovím. :)

Odpovědi o.1

2. srpna 2010 v 19:48 | Slečna Nikoleta
ZDE SE PTEJ, děkuji.
Odpovědi

1 Smiley Miley*™<3 | Web | Včera v 18:59
jak dlouho más blog?  - Tento blog mám 12 dní.
a kolik mas roku? - Zatím 12 let, ale zítra mi bude 13.

2 Legertie~S | Web | Včera v 19:01
Co tě baví nejvíc ? - Mám spoustu koníčku jako různé sportování a to jak jezdění na bruslích či kole, tak tanec nebo umění. Ráda zpívám a jen tak tančím, miluji i trávení se zvířety či blogování.
Jaké lidi máš na blog.cz nejradši ? Našla sis zde fajn lidi ? :) - Ano, třeba i tebe. Je tu spoustu skvělých slečinek, které bych nerada stratila a mám nejradši nezávislé, nearogantní, milé slečny se svou hlavou a články a blog, který za něco stojí a je srozumitelný a s deníčkem. Vyjmenovávat nebudu, je tu opravdu dosti takových lidí jako Kristýnka, Janička nebo Nikolka.

3 Misz Janiszka | Web | Včera v 19:03
Co plánuješ s tímto blogem ? - Tahle otázka je opravdu hodící se, tak plánuji v brské době, začít jako rutinu brát otázky a odpovědi, ale také začnu přidávat nějakou grafiku, nebo fotografie různých věcí, ale to je jen plán, bohužel nevím jestli se uskuteční.
Jsi s ním spokojená ? - Jak kdy, někdy si říkám, že by to mohlo být jiné, ale mohla bych říct, že takovou sledovanost jsem nečekala a překvapuje mě. Jen mi vadí má první anonymka, jinak blog beru takový jaký je.
Čeho by jsi chtěla v životě dosáhnout ? - Je toho moc a bohužel je těžké říct ve 12 letech plány, jelikož se lidi mění a ne vždy je to stejné, ale chci jít na dobrou školu a to buď cestovní ruch nebo jazykovka a nechci stratit své nynější přátelé toť vše, doufejme že nejsem rozežraná.
Máš nějaké tajné přání ? - Ano, to asi každý ne?!
Jsi ráda že sis založila blog ? - Popravdě ne, mohlo to být všechno jinak a mohla jsem být silně nezávislá, ale teď? Jsem na blogu upnutá a celkově závislá a ničí mě ten pocit, tak proto je má odpověď často ne, ale jinak jsem ráda za ty své přátelé a tak celkově je tam i ta důstojnost říct ano.
Jaké celebrity máš ráda ? - Všechny možné, každá je jiná, především Selenu Gomez, Paramore a Innu, ale jedna celebrita kterou neustojím je Miley Cyrus. :)
A jaké filmy ? - Žádné, na filmy se koukám málo a žádný film pro mě není totální, ano psala jsem tu pár skvělých filmů, ale nedají se výjmenovat všechny a v poslední době se těším jen na Shreka.
Máš nějaký vzor ? - Ne, nač? Žiji si vlastní život a nemusím se podřizovat nějakému vzoru, ano vím zní to blbě, ale jak si tak všímám tak vzor, u mě na stálo nikdy nebyl a nebude.
Jsi zamilovaná ? - Ano.

-----------------------------------------------------------------

To je vše. Doufejme, že se ještě někdo zapojí a že tu nebudu sama, stepovat nad odpověďmi, prosím čtěte, zda mě chcete poznat a názory jen slabě kritické. Děkuji vaše Slečna Nikoleta

Pokládej mi otázky !

22. července 2010 v 20:46 | Slečna Nikoleta
Ahoj <3.

Tak, a pro tentokrát mi otázky nebudete psát na e-mail, ale přímo tady do komentářů. Vždy jak budou otázky přibývat je zveřejním v novém článku, bude jich tam asi 10 nebo více, ale zkrátka mírný počet, aby jsi to někdo přečetl, otázky vyžaduji především základního typu čili kdo bude psát otázky spíše osobní nebo týkající se nějakých zbytečností, nemám důvod na ně odpovídat. A vulgárně položené otázky rovnou mažu. Každý blogař může dát otázek neomezeně, klidně 20, ale ať nepočítá s tím, že mu třeba na všechny odpovím, pokud se otázky budou opakovat respektuji to a dám vám odkaz na následující otázky. Tak to by mělo být vše !
 
 

Reklama