Letadla na noční obloze jsou jako padající hvězdy.

Odpad

Týden s Demi Lovato

20. srpna 2010 v 15:20 | Slečna Nikoleta
Zdravím vás, ve speciále "Týden Demi Lovato" je vám snad již z pouhého názvu, jasné, že zde bude probíhat diskuze a další akce, které zmíním. Už dlouho jsem nepřidala soutěž natož tak něco o celebritě, dnes jsem otevřela osobnosti a chystala se udělat nějaký retouch a co s toho vyplynulo ? Retouch Demi Lovato, která má dnes údajně narozeniny. Takže "všechno nejlepší z dáli".

Můj názor na Demi je prostý, herečka s humorem a herectvím co dokáže málo kdo, její xichtíky a veliký úsměv, na mne udělaly dojem, i když je jedna z Disney hvězdiček. Pravdou je, že jako Sonny na mě působí dětsky, ovšem to tak už prostě dáno je. Seriál pro děti, který každým dnem můžete zpozorovat na Disney Channelu, je pro mě k zasmání, nijaké vztahy k němu nemám. Ale Camp Rock ? Tak je pro mě Demi výhrou, hodí se mi tam a jsem za to ráda. (18.9. již na Disney Channel)

A tak teď k programu, první článek bude "Jak vidíš Demi Lovato", a vy mi zkrátka napíšete ve větách, jak ji vidíte a co pro vás znamená 2 nejlepší proslovy vyberu a zhodnotím s diplomem (toť cena) další článek v pořadí, bude samotné narozeninové přání pro Demi, ovšem že každý už nějaké zasílal, tam budu hodnotit něco, co se dozvíte až při samotné soutěži a cena bude "dobrá" a pak pouze sepíši seznam těch, kteří popřáli. 3 článek bude, rozhovor o Demi, v tomto článku, vyberu 2 lidi a z nimi udělám rozhovor o Demi. A pak bude udělej Retouch s Demi. Na další se můžete těšit, bude i bleskurychle (zajímavá soutěž) a to vše bude probíhat následující víkend možná i týden. Tak se těšte ještě se ozvu a napíši podrobnosti. To je vše, Ahoj.


Hodnoť Demi Lovato a můj retouch, při kliknutí na menší obrázek, vyjede retouch ve větším provedení. A vy se těšte na "přednastavený" program. S úsměvem slečna Nikoleta !

Na téma - Prázdniny

14. srpna 2010 v 8:00 | Slečna Nikoleta
nápisek
Zdravím tě. Piš mi zde do komentářů otázky týkající se DOVOLENÉ. A já ti později vstřícně odpovím, otázky budou slušně položené a dbej na to aby nebyly moc osobní, jelikož mě nezajímají lidé, kteří rádi hledí na můj osobní život, pokud tě žádná otázka nenapadne na toto téma, zapoj se do komentářů, buď s nějakou radou nebo se mi na emailu Summer-Glow@email.cz s něčím svěř. A zde mi také můžete ohodnotit blog (samozřejmě slušně !). Děkuji vám za každé zapojení. S láskou vaše Slečna Nikoleta

Soutěž podobná Rekordu v komentářích.

12. srpna 2010 v 18:00 | Slečna Nikoleta
retouch
Zdravím tě, pečlivě si přečti tento postup. Budeš mi vstřícně a slušně psát něco do komentářů, např. jak je článek o rekord v komentářích. Změna je pouze v tom, že musíš psát slova, která mají něco společného s blogem (je jich málo ? Není.) a pokud tě nic nenapadne, tak napiš "NIC NEMÁM, NIC NEVYKOUMÁM" a to jakkoli uprav, aby to vždy bylo jiné a neukazoval se upozornění. Komentáře 20, 50, 80, 100 (a dál si pokud možno vyberu) vyhrávají buď hodnocení, radu či jakoukoli ne moc namáhající práci. Děkuji za každý příspěvek.

Můj první diplom.

30. července 2010 v 21:21 | Slečna Nikoleta
Zdravím vás. Dnes jsem dostala první diplomek po dlouhé, vážné dlouhé době. Jsem za něj ráda jelikož je pěkný a je s mou oblíbenou skupinou Paramore. Slečně Sweet-StarS • moc děkuji a pokud má někdo z vás na blogu tipovačku nebo bleskovku či něco podobného a lehkého, tak ať mi do komentářů dá odkaz, budu jen a jen velice ráda.

EDIT* Prosím vás čtěte ! .. Hm, pomalu, ale jistě mi začne hrabat, už teď mi třeští hlava, zkrátka mrkněte sem no a to mám 30 m od baráku, víte jak strašně se cítím? Já si tu sedím a oni smradi tam tancujou, závist a navíc můžu tančit v pokoji, jelikož je to pěkně slyšet. :D Ách .. obrovská, neskutečná závist a ty písničky milujem dramy. No nic, ale pořád jsem tu.

Chat o.1

27. července 2010 v 15:22 | Slečna Nikoleta
manhattan :)
Ahoj. Tak jsem zde, přednastavený článek jsem smazala a místo něj přidávám tento nicotný článek, protože mám chuť si z někým povídat a odpovídat na jakékkoli dotazy, tak zakládám "chat", nic složitého. Chat = komunikace s lidmi přes internetovou síť. Budu odpovídat pouze do komentářů, nikam jinam. Takže pokud někdo napíše "hezký blog" tak mu do kometářu napíšu díky, čili mu žádnou reklamu neudělám. To je vše pokládejte otázky.

Edit. Teď jsem plně online, takže klaďte otázky, jinak na to tady pro dnešek kašlu :/ Jeden rozumný člověk, který mi položil otázku tu je, ale já doufám, že budou další.
Slečna Nikoleta
 
 

Reklama