Letadla na noční obloze jsou jako padající hvězdy.

Hudba

Rihanna ft. Eminem - Love The Way You

8. srpna 2010 v 14:20 | Slečna Nikoleta
Zdravím, byla jsem plně rozhodnuta, že přidám další část a jak sem tak chodila po blogách, hodně lidí tam zmínilo onu píseň, Rihanna co na ní říct ? Mám její staré CD a nenapadlo by mě si ho pustit, jelikož v ní nevidím nejoblíbenější nebo dobrou zpěvačku, jenže on Eminem s ní zní přímo úžasně. Poslechněte, napište názor a to pravdivý.

Rihanna ft. Eminem - Love The Way You


Tuhle píseň již nějaký ten pátek znám, a před nějakým časem jsem jí tu na blog dala ukázat, ovšem bez hořícího klipu, kde se ukázali dva představitelé, sexy žena světa Megan Fox (Transformers) a Dominic Monaghan, který byl k vidění ve filmu Ztraceni. Kdydych měla černé vzpomínky dokázala by mě tato píseň rozbrečet. Vím, že oba dva interpreti do této písně vkládali emoce. Text mě dojal víc než dost, je o lásce, Rihannin refrén a text, který se v písni 4x opakuje je "Prostě tu stojíš a koukáš jak hořím. Ale je to v pořádku, protože se mi líbí jak to bolí. Prostě tu stojíš a slyšíš mě brečet. Ale to je v pořádku, protože miluju jak umíš lhát. Miluju jak umíš lhát, miluju jak umíš lhát" dojal mě, není o lásce šťastné až zahrob, kde vše končí šťastně a bez příčin, je o citech, neštěstí, ale hlavně o kruté realitě, v které to mnohdy tak opravdu je. Doufám, že jste z písně nadšeni tak jako já, doufám že vás neurazily mé slova, která jsou upřímná avšak myslím si, že je to správné. Píseň s hotovým klipem jsem nejprve viděla u BoniTky, dále u Rousie a u dlaších 4 blogařek, asi je vám jasné, že se rozmohla rychle a moc se líbí.
Slečna Nikoleta

Selena Gomez & The Scene - Falling Down

1. srpna 2010 v 13:31 | Slečna Nikoleta
Ahoj, teď momentálně jsem někde jinde než mám být a nemám čas, a proto je tu pro vás předpřipraven tento drahocený článek, není to nic zajímavého jen můj názor na jednu z nových písní, které jsem objevila je od známe zpěvačky a skupiny s kterou má již třetí píseň a název je v přeložení Padání dolů.

Selena Gomez & The Scene - Falling Down


Tento song jsem objevila již včera večer, kdy jsem také článek psala. U toho jsem tuhle píseň poslouchala a přemýšlela jak bych vám jí přiblížila a mým podáním ujasnila. Selena má strašně zajímavý a originalní hlas a v jejím podání zní píseň nebezpečně a lákavě. V klipu se pěkně vystavila a velice jí to sluší, ale i přesto si kladu otázku na onen důrazný text, který se mi nepřetržitě líbí, tady máte kus pro představu oč se mluví, je to hned ze začátku a je to přeloženo do češtiny "Chodíš a mluvíš jako nějaká nová senzace, pohybuješ se v kruzích, nepotřebuješ pozvánku. Utrácíš své peníze, nemůžeš najít uspokojení, hraješ to tak dobře, až můžeš dostat správnou reakci." Na Selenu se mi text příliš nehodí, ale jak vidím změnila svůj hudební názor a drsnější styl se k jejímu hlasu a postavě neuvěřitelně hodí, v textu jsou uvedeny slova jako "miláčku, zlato". Nevím co osobně bych vám ještě řekla jen to, že je tento kousek od Seleny již třetím a že se mi moc líbí. Selena ať se takovýchto písní drží jelikož se její píseň, která se v televizi objevila nedávno s názvem "Round & Round" stala nejposlouchanější a mě osobně to moc těší.
Slečna Nikoleta
 
 

Reklama