Letadla na noční obloze jsou jako padající hvězdy.

Děníček

Jednou to nastane Konec.

23. srpna 2010 v 15:13 | Slečna Nikoleta
konec s lovingmuse
Zdravím vás mí přátelé. Jak už to bývá, něčeho je konec a něčeho začátek. Co čekáte ? Že budu dennodenně sledovat zda zde někdo nechodí a v obavách si říkat, když to přečte mám smůlu ? Ne, byl ve mě kousek naděje, ale ten se po chvíli ztratil. V bolesti a křečích a strachu, tomu tady říkám konec. Ano, možná někdo, kdo ví, zjistí moje druhé řešení, ale já horoucně doufám, že ne. Ještě nedávno jsem pomýšlela, na to že to tu bude na věky a já nepřestanu, jenže je to nemožné, přijde jedna osoba vše s úsměvem zničí. Vím, kolik tu toho je (článků, kde píšu svá tajemství) a tak když nemůžu to co chci, zřejmě to nebudu dělat vůbec, jenže lidi já nejsem bůh ví kdo já to nevzdám kvůli osobě, která je mi u zadku, ne nevzdám ! Končím a nadobro vám říkám ahoj, dejme tomu, že se někdy potkáme a já budu třeba opět jinačejší, ale teď ahoj. Chcete vědět plán ? Postupujte takto, přidejte si na mě na fb jako Nikola Niko Turečková s tím, že mi do komentářů napíše důvod a kdo jste a já si vás možno přidám a řeknu ho. Je to tajemství takže ne každému, kdo nemá fb, tomu se ozvu jinak ;). Slečna Nikoleta !

Poslední výdech a konec s milou tváří.

20. srpna 2010 v 22:51 | Slečna Nikoleta
(c) lovingmuse.blog.cz
na obrázku se vám vystavila samotná Slečna Nikoleta (fotka z dovolené)
k článku doporučuji kousek melodie, tak pouze klik zde

     Zdravím vás mí nemilí, rozčílená, napálená a co víc v příšerné náladě. Co vám na vaše až směšné chování říct, když sjedete o jeden článek níže, máte tam článek s fotografií, kterou jsem upravovala a fotila sama. Ovšem nějaká závistivá, zakomplexovaná a hloupá dívčina, mi ihned napsala komentář, který nedává smysl a zase mám chuť se kvůli té vaši lidské hlouposti rozbrečet. Co jsem udělala, že nehodnotíte mou práci ? A že mi ji berete ? Hm, teď jsem dala fotku celkem jinou, snad si někdo nebude myslet, že nějaké slečně kradu identitu, protože u vás slepičích mozečků je to možné a to ještě urážím slepice. Co vám na vaši rozmazlenost říct ? Mám podat jisté důkazy a vystavit občanku, kterou nemám ? Jste hloupí ne-li víc.
     Mám chuť skončit a vykašlat se tu na to, ano kvůli blbé fotografii, ale také kvůli sani, která mě tu již od začátku obklopuje a tou je Elizabeth co na ní říct ? Nevím, už mi nevadí, ale bavit se z někým kdo denně čte mé story a já o ní nevím ani ťuk ? Nefér, a to teda hodně, vaše povaha a celá tady na blogu se mi nelíbí, nejlepší blogaři jsou pryč a nechali mě tu s partou malých fracků (vy jímky tu jsou a to hodně, fs a další). Co si počít, když jsem jedním z nich ? Opravdu mě to nebaví, nečekejte o de mě ani ťuk a na nějaké dokončování rekonstrukce s blogem na hodnocení vám kašlu. Konec článku a možná i příběhu, od teď sama za sebe nic pro vás !! Se zamračením Nikča.

Čas nastal, sou zde a já nevypadám jinak než jako šašek.

20. srpna 2010 v 10:49 | Slečna Nikoleta
(c) lovingmuse.blog.cz
obrázek vyfotila a upravila Slečna Nikoleta

Zdraví vás, strašidlo jménem Nikča. Ovšem co nedokážu zkazit teď, zkazím později. Nějak jsem si hrála s žehličkou a se svých vlasů, udělala jedno obrovské hnízdo a dejme tomu, že i ježibaba, vypadá líp. Co s tím, když návštěva už přijela ? Hm, nejspíše si na hlavu dám pytel, tak či tak to bude lepší. Dneska jsem stávala v 6 hodin a pěkně do městečka nakupovat. Mám se skvěle, mám konečně pudr a odlakovač, a také příjemné dojmy. Rekonstrukce mě těší, avšak nálada na blog ? Maličká, proč tu sedím ? Chci vyprávět ? Ne, jen to pak nechci dohánět, jako včera. Ještě že jsem si po té práci, hověla doma v koupelně ve vaně napuštěné až po okraj a plné bublinek a příjemného tepla a vůně. Jdu si upravit ty mé vlasy a pak šupky dypky za nimi se ukázat, popravdě nechci tam. S úsměvem Nikoletka^

Rekonstrukce dokončena !

19. srpna 2010 v 19:11 | Slečna Nikoleta
http://imm.io/media/12/12NX.pngZdravím vás. Po tří hodinové práci ne-li víc, si jen klidně oddychuji. Jak je to jen možné, já se vrhla do rekonstrukce a celou jí dokončila. Myslím si, že se stal zázrak, neřekla bych, že to dokončím, ale je to tak. Má nálada ? Strašná, dopíši článek a vrhnu se na něco užitečnějšího, jelikož mě už bolí za krkem, asi si udělám bublinkovou koupel, ale teď k rekonstrukci, když se díváte do menu, je jiné viďte ? Dala jsem tam toplist ať jde více vidět, jediné co zbývá je jen dodělat ikonku, ale to ani není potřeba. Dále jsem tam dala pokyny pro používání, věcí z blogu (opět musím dodat, že jsem spokojená) a dále dodala rozcestník, který je vyloženě na prosby. Když se podíváte na samotnou úpravu mých rozcestníků, je tam zcela jiný styl písma a je to jiné, má spokojenost je sto procentní. Favourite rozcestník je taky opravdu hodně jiný, pár blog jsem vymazala a další přidala. Všechno jsem do detailů upravila a ještě se vrhla na blog s hodnocením, no fuška, lay od Bonitky do nastaven a všechno je jak má být. Ale pořád je hodnocení uzavřena, to dodělám, následující týden (možná). Pár maličkostí co dodělávat tu pořád je, ale vážně pár. Děkuji za přečtení článků a pochval, které budu zkrátka ráda shrabovat, s úsměvem Nikoletka^


Kdo chce ať dá na blog, jako štědrou výpomoc a také si můžete o něco napsat na meil do komentářů, kam chcete. Jak je libo vám, jelikož je to speciálně pro vás, děkuji.

Smích, kdy konečně nebude obklopovat celou mou tvář ?

19. srpna 2010 v 11:15 | Slečna Nikoleta
(c) lovingmuse.blog.cz
obrázek vyfotila a upravila Slečna Nikoleta
k článku doporučuji kousek melodie, tak pouze klik zde

Zdravím vás mí přátelé. Dnes jsem naladěna tou správnou melodií, i když to písní, která je pod fotografií, tak moc nevypadá. Již zítra nastane den, kdy přijedou známí z Krnova, jsem šťastná, jsem ráda ? Ne, zjišťuji, že je neznám a vůbec si na ně nevzpomínám. Ale co se dá dělat. Budu muset nahodit vřelý úsměv, upravit se a udělat ze sebe slušnou slečnu. Ovšem tohle já ani z poloviny nejsem, tak nechť se snažím. Včerejší reakce na můj článek, mě vyloženě potěšily. Jsem ráda za to co mi píšete, ovšem k tomuhle se bude dát málo co říct. Dnes mám tedy v plánu se pro známé zdokonalovat i když se mi teda vůbec nechce a dále také uklízet, což se mi už vůbec nechce. Ale udělat radost mámě ? To ráda, takže se podřídím, udělám si drdol, obleču na sebe něco volného a pohodlného a jde se uklízet. Dnes jsem vešla na internetovou síť facebook a opět udeřila Natalia Sadness, jelikož jsem si ji dokázala pořádně zhnusit, tak bych dovolila, aby to všichni nezapomněli někam dát. Aby jste mi stránky zhnusili ještě víc. No, to je pro dnešek konec, čekejte ode mě nějaký štědrý přídavek a možná dokončení rekonstrukce, ale to stejně tak brzy nebude, jelikož nemám nápady. S úsměvem Nikoleta (slečna už dodávat nemusím ne ?)

Jsem jedna z většiny, ale už nechci být. Chci si létat a snít, ale braní mi to, na realitu zanevřít,

18. srpna 2010 v 18:05 | Slečna Nikoleta
(c) lovingmuse.blog.cz
obrázek vyfotila a upravila Slečna Nikoleta
k článku doporučuji kousek melodie, tak pouze klik zde

     Ahoj. Co vám říct ? Mám se vychvalovat svou povahou či tím jak se mám a co dělám ? Ne, na tohle se zeptejte sami. 'Blog už není co býval' věta spousty blogařek, které jen marně vydechují. Sedět a psát umím i já, ale pustit se do něčeho a odhodlat se ? To tu nikdo z vás nedělá. Ovšem, ať se blog popere sám, tak já tedy promluvím, nevím co si myslím, co tu dělám, ale vlastně to ani nejsem já. Potkat mě na ulici, uvidíte někoho jiného, někoho drzého, náladového, tuze normálního a člověk, který by se nebál nafackovat každému. A tady ? Šedá, ukňouraná myška co sedí a říká jak se má, píše věty nedávající smysl, ale sama o sobě tvrdí jak je chápe. Kdo vlastně jsem ? Která stránka je ta má ? V realitě jsem jiná a věřte si, nevěřte a taková budu i tady, nikdy jsem na nikoho nevyjížděla sprostými slovy, protože je fakt, že je nepoužívám, ale dávku slov, když jsem pobouřená svedu. Dělám tu ze sebe starší slečnu, která dosahuje na 17 let, ale ve skutečnosti ? Malý prcek, co se chce prát a do světa si řvát. Nevím, co má znamenat to divadlo co tu předvádím, ale konec, od teď si jedu podle sebe, nebudu se podřizovat a budu si dělat co se mi zlíbí, protože kvůli tomu jsem tu zabloudila.
     Nedávno jsem byla u kamarádky, která má sestru, je jí 5 a je tuze roztomiloučká. Jednou večer jsem jí četla pohádku o princezně, co měla krásné království a byla na každého už i pohledem milá. Líbila se jí, ale neusnula a žadonila o další pohádku, tentokrát vymyšlenou právě mnou. Nic jsem si nepřipravila a začala mluvit o království kde vládla zlá královna. Ta pohádka byla jen výplodem mé fantasie a neznamenala nic. Ale ta holčička usnula a na druhý den mi řekla, že se jí líbila víc, než ta první kterou jsem četla. Byla jsem ráda, ale pochopila jsem, že mou snahu oceňovala víc, protože mě znala a měla mě ráda, než nějakou jinou spisovatelku. A tak je to i tady, většina z vás na můj blog chodí kvůli mě, mé fantasii, a protože mě znáte, nikoli kvůli kráse či článkům. Někdy, by jste se na sebe mohli podívat a ocenit můj (či jiného autora) článek více než slovy "krása, pěkné, super" nebo dokonce "dokonalé" nic není dokonalé, všechno má své mouchy, ale také svou ojedinělost a to si uvědomte, i když je můj článek např. nějaké téma, píšu ho od srdce a vím, že nikdy nebude stejné, jak od jiného blogaře. A když někdo říká, kopíruje. Ať si uvědomí, že i ten co je výrobcem to nikdy nemá celé ze své hlavy. A klidně si mne za to kritizujte. Ale o slova se dělíme.
     Nenacházím slov, ale mám toho tolik co říct, na druhou stranu nebude nic ze série "pouze já". Jedna dívka z blogu, psala o tom jak slavní blogaři seberou všechnu pozornost, nám těm méně slavným. Ovšem že to tak je a bude, ale co si myslíte ? Že když má blog 1000 lidí za den, že je lepší jak těch co mají o tři čtvrtinu méně ? Ne, není. Číslo nic nedokazuje a myslím si, že je na blogu tolik lepších blogů, ale má to háček nejsou doceněné. Vím, že slavným lidem, každý leze do pozadí a že si jistou část odpracovali, ale tohle se tu prostě nedá řešit. A že někdo dá návštěvnost a napíše k tomu jako já dříve "děkuji vám, jsem spokojená líbí se mi". Tohle není pravda, vždycky chce člověk něco co nemá, čeká od toho víc a to i ten nejskromnější člověk, ano může mě to těšit, ale děkovat vám ? Ne, tohle už dělat nehodlám, já si to tu pilně odpracovávám a vy jen na mojí práci pokukáváte. Děkuji vám za přečtení a s pouhým úsměvem Slečna Nikoleta

Sladký domov, aneb zase doma.

15. srpna 2010 v 17:39 | Slečna Nikoleta
(Svět není černobílý, to pouze lidi na něm nejsou moc barevní.)
(c) lovingmuse.blog.cz
Ahoj, jsem zpět z dovolené, která pro mě jak moc znamenala, tak byla moc dlouhá. Možná si řeknete co to povídám, ale je to tak o den méně by mi stačilo. Odpočinula jsem si od uklízení, starostí a přebytečného psaní. Když jsem ve středu se svojí milou rodinkou odjížděla, pořád jsem cestou dumala nad blogem a mými značnými chybami. Jsou velmi zřetelné a velké, ale na blog jsem po chvíli zapomněla a jela si naplno užívat. Ve středu to byly klasické dojmy a hele tamto a tamto. Jezero bylo opravdu velké i dvě zbývající laguny. A zmrzlina či naše místečko bylo také super, zkrátka pořádný luxus, jen ten stan, který ze mne udělal polovičního mrzáka a skřítka v jednom byl na mě méně bolestivý. Ve čtvrtek jsme byli opět na takových těch absolutních atrakcích, které se zkrátka zkusit musely. V pátek byla na náměstíčku kapela Merllin, byla skvělá a zpěvačka měla pořádné hlasivky a výdrž. Poté jsem tam poznala jednoho kluka, no co chcete když jemu je 15 let a mě o 2 roky méně ? Dalo by se to nazvat něčím výstižným ? Ne, jsem mladá a nějakého kluka nepotřebuji takže pouze "kamarádi". V sobotu, jsme byli v Jeskyni na Turoldu a v Dívčím hrádku a poté show, kde se předváděli muži, ale v provedení jako ženy čili transvestity, s dvěma mám fotku a následuje další hora fotek, během času přidám (doufejme). Dále jsem vám chtěla vstřícně poděkovat za vše co tu i beze mne probíhalo. Mám toho nad hlavu, a proto vám v následujících bodech sepíši novinky a co plánuji.

 Nejprve bych vás chtěla obeznámit s tím, že 'favourite' neslouží jako affs, když se mě třeba slečna Ohh~ zeptá, zda by si mě tam mohla přidat beru to za své a jsem ráda, nebo když se u někoho zapíši do zápisu, taky je mi jasné, že mě pojmenuje jako své affs, ale když si mě nějaká slečna přidá bez mého vědomí a pak se mě na icq ptá proč ji nenavštěvuji, tak mě to i docela vytočí, ale jsem i ráda, takže to celé komplet obnovím a napíšu si k tomu povídání a pár blogů i přidám.

 Bude rekonstrukce. Někteří si pod tímto pojmem představí nový layout, ale ne bude tento a později možná nějaký jiný, ale teď tento. Jen budu předělávat rozcestníky, mazat rubriky či články a také toho tady trochu více změním. (nelekejte se) Na začátku tohoto blogu jsem psala povídku, která nesla název "Dokonalá souhra", ale teď ? Nemůžu ten dokument word najít, takže to také zruším.

 A jako poslední bod bude "hodnocení blogů", pár slečen se mě ptalo zda-li bych si neudělala chvilku a neohodnotila jim blog, ano přemýšlím nad tím hodnotit ho každému, ale pak jsem si řekla bylo by to vůči těm co na to čekají týdny ne fér a tak odpovídám "ne". Jak milé, dyť mám blog hlavně pro sebe a také pro vás a takhle vás odpálkuji a tak jsem se dnes a v předešlých dnech rozhodla, že budu opět hodnotit blogy a celý hodnotící blog změním (mám už plány).

No doufejme, že se máte na co těšit, ale teď ? Vám dám sbohem a budu se tady tomu věnovat. S láskou vaše Slečna Nikoleta.

Holidays is here ..

10. srpna 2010 v 16:46 | Slečna Nikoleta
nápisek
Zdravím vás mí milí a naivní přátelé. Dnes jsem poprvé stala do perně naplánovaného dne, ovšem zítra jedem na dovolenou a já zas budu balit oblečení na takřka poslední chvíli, vyjíždíme zítra brzy ráno. Opakuji, že tam budu 5 dní ne půl roku, tak nač se tady o to chřadnoucí místo starat ? Když si budu užívat a těšit se z každého dnu. Jedu spolu se svoji milující rodinkou a sestřiným hodným klukem na Pálavu to je vlastně jezero. A tam budeme žít 5 dní pod stany v autokempu čili něco pro mne. A teď zpět k blogu, ehm onomu nepříjemnému tématu, co s tím ? Zanevřít ? Nechat být ? Či ukončit ? Takže se vám během dnešku snažím něco přednastavit, zkrátka co mne napadne. A až se v neděli vrátím, možná sem zajdu, ale říkám vám, nejsem koloběžka abych se tu neustále vozila a opíjela vzkazy od nejbližších. Nemám notebook a jsem za to ráda, dennodenně tam kysnout ? Nic pro mne. Články nebudou extra čili čekejte tu takové to hodnocení písně, kabátky atd. A dále, dnes jsem nastavila nový lay, líbí ? Mě ano něco pro mě, ladné, lehké v hezkých a milých barvách. Nic extra, ale něco přece jen. Dnes si tedy musím stihnout sbalit, přednastavit články, odpovědět na komentáře a v poslední době také dát volnou chvíli sobě, své pleti a dalším pro mě potřebným maličkostem. To je nejspíše ode mne slečny Nikoletky vše, díky za proslov, čtení mých story a pravidelné chození do mého útulného místa, kde každého návštěvníka vřele nasytím články, mého ojedinělého typu a více než dost ti ukážu svět, ve kterém žiji s láskou ona uvedená.

EDIT*19:20 Přednastaveny 3 články (velmi neobvyklé, máte se mi na co těšit, jelikož je tam soutěž a malý dotazník (ptát se na otázky, zapojovat se). Dále odpovídám, již předem na otázku kterou mi položila Ohh~ (Napiš mi .. jaké si ze mě měla pocity,jaké ke mně máš pocity .. co pro tebe znamenám a co si o mě myslíš..? (samozřejmě beru i ty negativní věci .. :D protože vady mám :D)). Upřímně pár vad máš, ale jsi pro mne jako sestra neboli člověk, kterého tu potřebuji, navzájem si pomáháme a i když já jsem v čemkoli levá, poradíš mi pěkným způsobem. Mám tě ráda a jsi pro mě významná, ne blogem, ne návštěvností, ale tvou makovou hlavičkou a přístupem, který ke mne chováš. Co jsi myslím ? To, že sis údajně povykládala přes web kameru s Miley, je taková pravděpodobnost, jako že za 7 dní zemřu, neboli velice malá, nevím nechci se s tebou hádat, jelikož tě mám ráda, ale ? Tohle se mi zdá ujeté, taky můžu říct že mi dal pusu Chris Brown. No nic mám tě ráda, ale tohle je chyba kterou i k tobě té mé milé chovám, važ si toho, že jsem ti za dnešek, kdy jsem velice protivná, něco co k tobě chovám a své city napsala, jelikož otázky tohoto typu tuze nenávidím, ale pro tebe. :)

EDIT*2*23:12 Tak a já jdu spát zítra bude perný den, jelikož si už budu užívat volnosti na dovolené, držte palce ať nám vyjde, mám to tu ráda a ovšem musím poukázat, ať se zde zastavíte budou tu totiž 3 přednastavené "speciální" články, tak ať neuschnout.

Doba kdy už je čas, se pomalu loučit.

9. srpna 2010 v 17:21 | Slečna Nikoleta
(c) lovingmuse.blog.cz

Zdravím vás, dnes je den kdy konečně napíši něco i ze svého soudku, nevěřila bych a nebylach byl plná citů, kdybych neviděla The Last Song, rozplakala jsem se 20 minut před koncem neli víc. Miley je opravdu dobrá herečka a nechápu proč se nechá vztahovat do spáru Disney hvězdiček, když je samotná mnohem lepší, smysluplnost tohoto článku je malá, jen vám chci říct, že spousta tzv. "hvězdiček" je stavěno na popu a na seriálech kde se lidi smějí. Na co jim to je ? Dětské léta ? I já jsem ještě pouhé dítě, ale pochopila jsem něco nemožného, Miley se mi líbí, ale jen v The Last Song, jelikož její odpudivá síla Hanny se mi zrovna 3x nezamlouvá. Včera jsem byla v kině na Shrek: Zvonec a konec, popravdě ? Bylo to úžasné, ano ty jejich komendiální výstupy měly co do sebe, ale ne jako to co jsem dnes spatřila na První písni, člověk by se měl zamyslet než něco plácne, ale abych pravdu řekla Rampelník vs. láska ? Co vítězí ? Láska a té bylo více v První písni, ovšem jsem malá lecos nepochopím a samotný děj jsem ještě nezažila, pravda že jsem o nikoho nepřišla, ale tohle se může stát každému. Doufejme, že nestane. Děj který je pravdivý a nekoření u Kocoura v botách je opravdu lepší, a proto říkám stáhněte si The Last Song s titulkami a podívejte se na to ! Stojí to za 1 hodinu a 45 minut.

Server blog.cz už se mi moc nezamlouvá, nevím čím to je, ale ta soutěž byla blbost, a proto jí ruším, ano nastane klid, navíc na to nemám čas. Uvědomila jsem si to pozdě vím to, ale co ode mne čekáte ? Že budu perfektní ? Ne, a proto tu taky déle nebudu, vím kolik "času" mi to tu dalo zabrat, ale jsem omezená a chci si letošní prázdniny, alespoň krapet užít a to bez pláče, ale stejně mám 2 romantické filmy ještě v plánu. Ve středu či čtvrtek odjíždím na dovolenou a budu tam již do neděle a kam, že se to se svými milými rodiči a ve společnosti sestry a jejího kluka vydám ? Na Pálavu, jezero kde budeme stanovat v autokempu merkur, těším se a doufám, že nám počasí dopřeje, po neděli bude má narozeninová oslava, čili to tu také nebudu a budu si užívat a pak ? Se tu možná ukážu, ale to ještě uvidím po chuti. Mám to někomu přenechat či ne ? Mám přednastavit články ? Uvidím, ale zatím si myslím, že nejlepší možnost je 2-3 články přednastavit a užívat si hlavu a nelámat si jí s blogem, proč ? Sakra proč ? Nechám toho psaní, které nikdo neocení a půjdu se věnovat něčemu daleko užitečnějšímu, snad se tu někdy v blízké době objevím a pak rozhodnu jak dál, mějte se vaše Slečna Nikoleta

Den co den, naskytne se nějaká příležitost.

6. srpna 2010 v 13:34 | Slečna Nikoleta

Zdravím, vás mí milí. Již dnes přijedou známí, které jsme delší dobu neviděli, po pravdě se moc netěším, jelikož je velmi málo znám. Mám se skvěle, ale mou dobrou náladu mi kazí představa, že musím uklízet a také počasí, které u nás není nijak pěkné. Kapky rosy se smíchaly s vidatným deštěm a také s pochmurními blesky. Včera po mne zase neslušně vyjížděla ta neznámá slečna, co jí na to její komentování, mám říct ? Rozčilovat se hlava nehlava a nádavat jak malá holka. S toho jsem tuze vyrostla mé slova jsou spíše narážky a jestli si ona slečna myslí, že když mám brýle mám si je pořídit, tak je její inteligence vážně malá, ano možná jsem malá, naivní, namachrovaná slečinka, co si o sobě myslí bůh ví co, ale ta slečna neměla ani tu možnost mě poznat a tak si její "jsi taková neli maková" může vyrývat klidně na oblohu, protože mě nezná a mě je to s lítostí jedno. Naučila jsem se přijmat jak to dobré, tak to zlé a žádná slečna která ze sebe dělá mystryni v rozpoznávání a je chytroučká, ze mě nemůže vyždímat chuť do života, nebo iluze, že taková opravdu jsem. Takže si piš co chceš, ale mě už nezajímáš. To je vše odepíšu na poslední komentáře a půjdu nemile uklízet. Obrázek by BoniTka<3. S láskou a rozloučením vaše Slečna Nikoleta

Den jak sen.

5. srpna 2010 v 15:53 | Slečna Nikoleta
Ahojte přátelé. Teď se nacházím na blogu kde je soutěž. A to tady naprosto mě dojímá, že jak tu jednou nejsem, všechno je tu jinak. Návštěva žádná a jen "Ahoj, promiň, že to přeposílám", ale to je mi teď fuk, no po včerejším perném dnu jsem se probrala a dnes si stanula pěkně brzo a byla celou tu dobu venku, jelikož počasí je krásné. Koukala jsem se zde jen jednou a hned odvracela oči. A teď tu tedy chívili budu. Jsem v plavkách je mi, ale pořád horko a do toho poslouchám příjemné melodické písně. A zkouším grafiku, ale jelikož mě nebaví vždy se s oddechem vzdávám. Tak jo pro dnešek je to ve zkratce vše, ale protože jsem lenošivá, čekejte jen tyhle cetky článků. Vaše Slečna Nikoleta

EDIT* Uvědomte si co píšete a nejprve perně čtěte. Děkuji vám, mimochodem jdu si udělat kukuřici a pak se budu dívat na televizi. S láskou Ms. Nikoleta

Bodla mi dýku přímo do zad.

4. srpna 2010 v 18:43 | Slečna Nikoleta
smiling

Zdravím vás přátelé. Dnes jsem se měla dobře, ale teď ? Má nálada hluboce poklesla a myslím jen na jedno a to co jsem komu udělala. Snažím se být na každého stejně milá, nelžu, nepodvádím, nekopíruji bez zdroje a snažím se být uznaná, ale ? (nesnáším to 'ale' které se objeví u všeho) Vždy se najde někdo, kdo mě sprostě zostudí a ukáže mi jaký je vlastně ten náš svět, komunita která těžce poklesla a lidi, kteří se buď vnucují za cenu, že získají to co chtějí a nebo závistivci či chamtivci.. Líbí se mi tu na našem společném světě, ale já narozdíl od některých si ho neberu jen pro sebe. Na našem společném blogu možná definitivně končím a ať si to tam vede jak chce, můj chtíč s toho bylo udělat dobrý fans blog o Seleně Gomez, který by k něčemu byl a ne galerii obrázku, kde by za den bylo 120 článků. Ale to je asi to odlišné co s spolumajitelkou máme, ona chce být za každou cenu slavná a já za každou cenu dobrá a poctivá. Ukažte mi, kdo z blog.cz ještě netouží po vysněné velké návštěvnosti ? Já ne. Je mi to fuk, klidně ať mi sem chodí 20 lidí za den, budu ráda, když sem zavítá alespoň někdo, ale někteří lidí, by chtěli blog přecpaný komentářema a článkama a mezi ty já hold nepatřím tak mě omluvte, ale nemám chuť se na ten "společný" blog vracet. Vaše Slečna Nikoleta

Narozeniny jsou takové nijaké.

3. srpna 2010 v 21:49 | Slečna Nikoleta
(c) lovingmuse.blog.cz

Vítejte přátelé. Sice pozdě večer, ale přeci. Nechce se mi spát, nemám náladu si hrát, ale i přesto jsem za vámi přišla a koukla se kolik milých duší si na mne zpomnělo, většina z vás jsou milé slečny, které tu chodí jen z důvodu, že jsem zde já a za to nepřetržitě děkuji. Ale co mne vytočilo úplně je lidské ego, vešla jsem na blog jedné slečny a ona tam měla jak moje icon bases ke stažení, tak mé obrázky, které jsem vlastno ručně upravovala a zdroj ? Tu nic tam nic. Normálně jsem ji nahlásila adminům blogu, protože tam bylo spoustu věcí i od jiných blogařů, které vydávala za svou práci. A tak doufejme, že její ubohé blogování skončí v minutce. No, teď jsem již v pohodě, konečně nastal alespoň trochu mír a mí dejme tomu otravn rodiče šli spát. Narozeniny za trest, všem jsem jen skákala kolem zadnice a dočkala jsem se něčeho ? Ani zdaleka ne. Děkuji za narozeninové přánička Kristýnce a Janičce (holky jste úžasné, ale to už jsem psala). S láskou se loučí vaše Slečna Nikoleta (chvíli tu budu)

Polož mi otázku přímo > TADY

3.8. je den kdy jsem přišla na svět.

3. srpna 2010 v 11:25 | Slečna Nikoleta

Ahoj mí přátelé. Dnes je ten den kdy už konečně můžu na místo věku napsat číslo 13. Nečekala jsem to potušení, že když vejdu na fb, že tam bude tolik krásných přání a od takových lidí, zcela mi to pozvedlo náladu a za to já děkuji. Na něj už nemyslím, po komentářích od nějakých rozumných slečen, jsem zcela změnila názor. Prosím vás aby jste se koukli sem je to dáreček a celý článek od mé dokonalé Misz Janiszky, opravdu mě to na tolik dojalo, že jsem radostí brečela, že někdo šel do minulosti a dal si s tím tolik práce. Vím, že tady na blogu vás tolik milých co mi popřejete nebude, tuším to, ale já si nenechám nic zkazit. Dále bych chtěla říct, že něco na blogu dodělám a budu tu svámi. Mám toho dost na práci. Tak a loučí se s vámi po krátkém článku Slečna Nikoletka.

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST MI TADY NAPSAT OTÁZKY.

Děkuji těmto lidem :
Misz Janizce za →
NicoŁ* za krásné přaní.
N u t t . e za přání.
honey <3 za hotové dílo, ty můj Šejkspíre (čteno).
A dále verči, Koojince <3 a T[e]rČulCe.

Jeden okamžik dokáže změnit vše.

2. srpna 2010 v 20:54 | Slečna Nikoleta
mici

Ahoj přátelé. Nevím, netuším, ale jediné na co mám pomyšlení je on, pláču a vztekám se, ale nejde to znát a vím že, mám proč. I když to celé ví jen jedna slečna, nemám chuť to vše probírat s ní, jeden pitomý plán a změní se vše. Tak já vám povím o co jde a kdo hraje velkou roli. Jmenuje se Rosťa a je mu 12 let (tak jak mě) je milý, chytrý a pohledný, ale má to jeden háček, který bývá i v pohádkách je nadržený a možná jen tak a to z důvodů, že se předvádí nebo takový zkrátka je. Ale pořád na mě nějaký dojem dělá. Před třemi lety, jsem s ním o prázdninách chodila a měla malý, roztomilý románek. Jenže jsem ho nedávno po třech letech viděla a daváli jsme si známky pohledy a úsměvy, prostě to bylo krásné a já tušila, že o mne stojí, bavili se spolu a byli sebou takřka zabaveni. Předchozí týden jsem si domluvila scuka s bratránkem, že mě pozve na zmrzku a že půjdeme na bazén, tak fajn šli jsme dnes, a kdo tam byl a usmíval se tak nádherně div jsem neslintala? Rosťa, dívali jsme se na sebe, ale ještě spolu nebyli, a pak když všichni odešli i můj Kubíček (úžasný kluk, ale nic s ním nemám, jen mu domlouvám holky), tak jsme se začli bavit, chytl mne kolem pasu a skočil se mnou do bazénu, povídali jsme si a všem se ukazovali, pak jsem šla ze záchodu a on mne chytl za ruku, taková milá romantika, ale pak začal povídat, nějaké nesmysl a byl mi protivný sice se usmíval a řekl to mile, ale přes celý bazén na mě zařval "a já myslel, že dnes dojde i k puse", já se podívala a měla sto chutí mu vyškrábat oči, jak sebevědomý to hoch, vážně přizabít. Na poprvé jsem to neřšila, ale pak mě před klukama čuměl do výstřihu a vychvaloval se a pak řekl jednu imtimní věc, to už jsem ho, ale rychlostí blesku žduchla do vody co měla 20°C a ještě mu řekla, že je to "blbec" sebrala se a šla na záchod, když jsem přišla mile se uculil a usmál se v tu chvíli se mi omlouval a já si ještě přimouřila očko, ale pak už měl další cavyky s kterýma při mém pohledu sekl a byl milý. Nevím, ta seběvědomost mě děsí. Ale teď na něj myslím a bedlivě přemýšlím. To je vše po té zamilované stránce, jen co mám dělat ?? A pryč od tohoto tématu. Mám další zprávy a to tu, že nejde přednastavovaní článků tady na blogu včera i dneska byly předastavené články, ale? Nezveřejnily se tak jsem je pak zveřejnila sama. A další novinka je přetížení času. V plánu 4 oslavy, dovolená, bazén, akce atd. Nabitý čas a systémové přetížení, za chvíli půjdu po tak náročném dni spát, jelikož jsem byla cleý den na bazéně. A zítra, narozeniny, napíšu článek a budu s rodinou (omluva), pak budu oslavovat a budu na bazéně a mám plány s Katuškou, a v neděli jdu do kina na Shreka. Takže mě omluvte, ale mám plány, na viděnou zítra. Mimochodem nový, krásný desing od téhle slečny, patří ti velký dík, zítra možná udělám rekonstrukci, rozcestníků, mějte se mi krásně vaše Slečna Nikoleta.

Mám chuť psát do nebe. Aneb velmi důležité.

1. srpna 2010 v 18:33 | Slečna Nikoleta
Zdravím, tento článek jsem psala s obrovským zapálením a s mou malou, nově nabarvenou, děravou hlavičkou. Tu dobu co jsem na onom slavném serveru blog.cz se změnilo pár důležitých věcí a z malého neposlušného kvítka, rozkvetla hotová masožravá kytka, dříve jsem byla šedá myška, kterou za pixelkama a kusovkama málo kdo znal, ale teď? Teď si připadám jako něco více, zná mě více lidí a dokážou říct, že toho že mě v onen den poznali nelitují. Znám blogařky, které mi opravdu přirostli k srdci, ale ono důležité o mě ani jeden z vás neví, protože jsem nezačínala jako "skvělá", populární dívčína ba naopak. Měla jsem blog na který když jste po tmě vešli, vám nahrazoval lampičku, byl blýskavý a třpytivý a různých barev, které zkrátka nedávaly smysl a dohromady k sobě vůbec nešly. Za den tam k vidění bylo miliónů článků a ne o tom jak se mám, můj blog sprostě zneřádily ony slavné kusovky, pixelky a další všemožné obrázečky, mé psaní a komentáře typu "Koukni do mého království" se nedaly nazvat normálním. Sprostě jsem si to spamovala na všech blogách denně a pak jen četla "máš to tu pěkné" a ťuťu ňuňu a z každého komentáře jsem se radovala a rychlostí blesku odpovídala stylem, že onen dotyčný taktéž, ale co si teď uvědomuji ze všeho nejvíce, byla to lež, nedalo se to nazývat pochvalou jelikož můj blog se nedal nazývat blogem, mé články byly falešné a zabraly pět minut a mé bezhlavé chování by teď dostalo utrum, jak jsem tak s blogem rostla začala jsem si uvědomovat, že se můj blog líbil leda mě a ti dotyční věděli lépe než já jak na onu návštěvnost, já se jen přidávala k názorům druhých, ale pravdu jsem nikomu nikdy neřekla, protože jsem měla strach. Dnes se klidně opovážím sepsat v pár řádkách pravdu, nelžu a snažím se být na blogu prospěšná jako ve škole, z hnusných komentářů si hlavu nelámu, buď je ignoruji nebo jim řeknu své a můj blog už se nenačítá hodinu a nedělá náhradu za světlušku. Jsem na sebe co se týče po této stránce strašně pyšná, už možná proto na blog beru jiné ohledy a nepřetrhnu se když je na mém blogu minimum návštěvníků nebo žádný milý a laskavý komentář, jsem ráda za to co jsem si jako nováček na blogu prožila a proč? Mnoho z vás, by mne jistě za tuto noční můru nepochválilo, jenže díky tomuto procesu jsem nezískala velkou návštěvnost, ale přátelé které si nezasloužím a to nejdůležitější "rozum" a cit k ostatním. Když teď vidím jak nějakému nezkušenému blogaři či blogerce ostatní nadávají zdá se mi to nefér, protože my všichni jsme dělaly ony začátečnické chyby a místo toho aby jsme jim nadávali, by jsme měli zvednou hlavu a začít s tím něco dělat jak pomocí, tak štědrostí či pochvalou že tu je někdo kdo umí pochválit, já si myslím že i když má blog komunitu dosti špatnou, dalo se s tím něco udělat, jenže se všichni uháněli nad návštěvností, místo okolím. A to je ne méně špatné, ale pořád znám pár štědrých duší, které doukážou jak pochválit tak říct pravdu a vás si mile vážím, mé oblíbené blogy pro mě nejsou vším, ale pár osob ano, jejich laskovost a řeči které ráda čtu, by se daly nazývat onou blogovou láskou. Děkuji všem co si tento zohavený článek přečtete, není na něm nic zajímavého, ale je na něm spoustu pravdy.
změna
Tak a teď přejdu k mnohem zajímavějšímu tématu a tím je má nová nablýskaná hlavička, má spokojenost je dosti velká a všichni mi melírovou změnu ostřežitě chválí i když jsem ze začátku s alobalem vypadala jak ufonek, tak teď mi to náremně prospělo. Chtěla bych vědět názor vás, ostatních zda-li jsem udělala chybu nebo jestli to stojí za to. S láskou vaše Slečna Nikoleta

Následný týden, bude týden plánování.

31. července 2010 v 21:19 | Slečna Nikoleta
(c)lovingmuse.blog.cz

Ahojte mí milovaní. Mám spoustu práce, vím zdá se vám to na zatím dvanáctiletou holku přehnané, ale je to tak. Tento týden bude jistě plně nabitý a v to také doufám. Za prvé si se sestřenkou musím domluvit vhodný termín, kdy mi bude barvit moji děravou hlavičku a ještě k tomu dávat melír, dále musím usmlouvat nějaký termín kdy budu slavit narozeniny s kámoškama ze třídy a následně pak další pro scuk s holkama s vesnice a známýma. A to vše budu domlouvat již příštý týden, který bude plně nabitý, dále oslava s rodinou, dovolená se bude plánovat a další zbytečnosti, ale vše je nutné, takže nevím jak zde budu. Navíc mi to vše ztěžuje počasí, které je u nás na Moravě příšerné, nevíte co čekat. No zkrátka se chci dostat jak tady, tak do té příšerné a blbě načasované reality. Celou dobu pobývám na fb a následně domlouvám, ale pořád mám prd domluvené, je to opravdu děs, na fb pomalu nestíhám jelikož jsem zaneprázdněná kecy jako "a kdy to bude, co s sebou?", ale ještě není ani termín. Hm, takže vám oznamuji, že tento týden na články nebude jak nálada tak čas, pochopte mě, nevím zda to všechno stihnu a zda se něco někdy uskutěční, ale budu zde dávat informace a následně zde po mé změně vizáže hodím i fotky. Tak se těšte a nezestárněte mi, já tu ještě chvíli pobudu a pak se jdu připravovat na zítřek budu pro vás mít překvapení, no momentálně popíjím hanáckou kyselku, poslouchám nuceně písničku od Biebra, ale tak což, se musím naučit poslouchat všechno a prosím pusťte si jí a zkoukněte jak v 2:15 Bieber tančí, já z toho nemůžu. Tak jo mějte se mi tu krásně (teď tu ještě jsem).

CHAT*1
Tak a s pomocí slečny z blogu pigling, jsem se rozhodla pro chat na téma celebrity, buď se ptejte mě a nebo diskutujte mezi sebou, kdo je podle vás hodně dobrý zpěvák a jakákoliv celebrita, klidně i na blogu. Aby se zapojili všichni tak můžete odpovědět na následující otázky:

a) Oblíbenný blogař neboli pro tebe ta největší blogová celebrita?
b) Neoblíbenější zpěvák/zpěvačka?
c) A celebrita, kterou nesnášíš nebo jí nemáš rád?

Slečna Nikoleta

Kdo je lepší?

31. července 2010 v 19:11 | Slečna Nikoleta
cody_simpson

Ahoj ♥ Tak jsem tu a povídám si se slečnami, no s Kristy probíráme dva slaďochy jeden má 15 tuším a druhej 13. Takže dávám anketu Cody Simpson vs. Justin Bieber? U mě vede Cody, líp zpívá, ale jeho výslovnost nic moc, ale zkrátka je hezčí. Tak hlasujte, protože mě to více méně zajímá. No v tý písničce, která je uvedena navrchu, zpívá a v 1:23 řekne slovo picture (obrázek), ale zníto jako "pi*a". A já si pořád říkám zda se to tak vyslovuje. Takže fakt nevím, ani netuším. Tento článek je krapet okořeněný o mé schopnosti. Pak dám možná něco smysluplnější.
Slečna Nikoleta

Narozeninový layout je zde.

31. července 2010 v 17:06 | Slečna Nikoleta

Ahoj. Tak a je tu onen nový layout, je růžový a je se Selenou Gomez a to obojí je u mě velmi netypické. Dnes jsem se měla jít s kamarádkou a našimi pejsky projít, jenže je nemocná má angínu a tu čtu u více blogařek. Je mi jí líto, za týden má jet do Chorvatska a je zkrátka těžce nemocná, co se týče angíny tak tu já jsem nikdy neměla, jediná vážnější nemoc u mě byly planné neštovice. Dále bych chtěla říct, že opékáme, mě se tam nechce jelikož dost často opékáme a vím oč jde, typické "dospělé" žvásty a tuna nezdravého jídla, skočím si tam za nimi vzít jídlo a odeberu se zpět k vám. Mimochodem změnila jsem úpravu článků, jelikož ta předchozí moc mému layoutu nevyhovovala, no spíše mě. Tak pište hupky šupky ať je článek plný komentářů, jsem tu s vámi. Mimochodem obrázek jsem si vypůjčila z blogu lovehouse.
Slečna Nikoleta

Slečna Nikoletka bude mít třináct let.

31. července 2010 v 12:33 | Slečna Nikoleta

Ahojte. No tak dnes jsem nějaká nevyspalá, nejraději bych ulehla do postela a znovu si promítla ten krásný sen. Dnešní den je nějký netipický, obvykle se hned z rána rafnu se sestrou a pak to celý den řešíme, ale dnes? Klid, pohoda a nepřerušované ticho, do té doby než jsem pustila píseň od onoho Biebera. Vím, že v dnešní době se líbí holkám jen za vzhled a roztomiloučký hlásek, ale mě za texty písní. Ano píseň, která je nahoře v článku je o něčem jiném, než-li lásce a holkách, a proto je to také první, která se mi opravdu líbí a říkejte si co chcete i fanynka paramore si občas pustí, slaďoušké mlaďochy. Již od včerejška pracuji na narozeninovém layoutu, řeknu vám, že jsem poprvé v životě zvolila růžovou barvu. Takže vám dávám odkaz kde je onen růžový tady. V úterý mám narozeniny, čili moc ocením narozeninové přáničká a i samotné blahopřání. Jelikož není moc často kdy si na mě někdo v létě vzpomene, na facebooku mi také můžete pořát takže jsem tam jako slečna Nikola Niko Turečková, děkuji. Tak a to je vše mějte se.
Slečna Nikoleta

:)
Taková dobrá náhoda, děkuji vám, vystřídaly se tam jen mé oblíbené čísla neboli 5,0,2.

Jak nerada se hádám s blízkým okolím.

30. července 2010 v 18:36 | Slečna Nikoleta

Ahoj mí přátelé. Naskytl se čas, kdy vám mile a pěkně můžu napsat svůj děj a ukázat vám malou skulinu, díky které mě i poznáte. Žiji v rodinném domku, kde je vše skoro vždy v naprostém pořádku, zavázané, nezavázané oči vždy se tam každý vyzná, mám sestru, matku a otce, ale hlavní je že se všichni navzájem máme rádi a ona se někdy objeví chvíle, kdy je vše na ruby a my nemáme jiné možnosti než se hádat jako dnes. Vstanu ze své rozehřáté postele přesně v deset hodin, rozespalá a uklidněná po velmi krásném snu a najednou zjistím, že jsem se probrala do kruté reality, kde mě má rodina jen pokrytecky ponižuje a ještě hůř, hodiny přemýšlení "proč?" dospějí k závěru, že to ona má protivná sestřička zavinila. Lidé se mění a tak jak vím a tuším u nás se to nikdy nezmění, bude to vždy ten příšerný stereotyp a okamžik. Každý je nějaký a já doufám, že to bez hádek přežiji alespoň zde. A navíc když jsem se dozvěděla více o Loveparade a její tragédii, je mi zle. Mějte se krásně mí přátelé.
Slečna Nikoleta

Když jsem já, nejste vy. Když jste vy, nejsem já.

29. července 2010 v 18:02 | Slečna Nikoleta

Ahoj. Ano, dnes se naplnil až vršek kelímku a neustály to tak moje nervy, asi si říkáte co to zase melu, ano melu jedno přes deváté, nesnáším ty malé nevychované prcky, co mi jen poroučejí co mám dělat "a udělej tamto a hento" nesnáším, jsem zlá, vzteklá a ještě k tomu protivná, a proto omluvte jak tento článek, tak mé nevychované chování. Budu se snažit jelikož už tu nejsou. Teď si jím zmrzlinový kornoutek i když na něj téměř nemám chuť, poslouchám písně a to i když mi třeští hlava a mermomoci trpím jelikož je mi blbě. Ano, ať se nedívím všemožně vlézám do studené vody a jsem tam 3 hodiny ano se segrou jsme byly na našem čistém potůčku a tak jsme se neovládly, že jsme obě dvě skončily celé mokré. Nemůžu to vystát, ale tento článek nedává smyls jako moje zásoba slov. Děkuji všem co jsi přečtou, ale také všem kdo mě nepochopí mějte se na chvíli tu budu s vámi.
Slečna Nikoleta

Dávam vám sem své fotografie, aby jste měli bujnou fantazii a mohli si vymýšlet nesmysly.

28. července 2010 v 17:10 | Slečna Nikoleta

Ahojte přátelé. Při skvělé náladě, hm za chvíli jsi půjdu vzít zmrzlinu, ale teď vám povím co mě z onoho dilema tak neúnosně dostalo, bylo to focení s mou neoblíbenější a nejlepší hvězdou dnešního dne a to mojí sestrou, je pěkné dostat od někoho staršího pár úžasných rad. A proto jsem také ráda, vím že jsem psala, že není nálada na psaní, ano jsem si toho vědoma, ale už je, a proč? Jeden důvod, jeden detail a jeden už vyřešený případ. Teď tu sedím o písničkách hlava nehlava si pouštím pořád jednu a tu samou píseň a mám chuť na sladké, do toho mi bručí moje nafoukaná fenka Roxinka a moje spokojenost je i přesto vrcholová. Vím, kolik z vás mé každodenní životní příběhy nezajímají, vím kolik z vás je proti mě, ale také vím, že ani jeden z vás se nepodíval na sebe, takže pokud budete mít k článku či následujícím fotkám nějaké řeči, tak si je v klidu a ve svých hlavičkách promyslete a po případě, že budete tak inteligentní a spustíte vaši řeč o tom, že jsem taková či maková je mi to fuk je mi dvanáct let a nedokonalost a chyby jsi ještě jako prcek můžu dovolit, za jakýkoli pěkný a milý komentář jsem přece jen ráda. Vaše sluníčko se loučí ahoj.

EDIT* Ahoj, pro dnešek se mi nechce psát článek, možná k večeru něco přidám a zastavím se, teď jdu uklízet a budu s rodinou. Mimochodem včera to tu bylo úžasné, miluji vaše upřímné a mnohdy úžasné komentáře, doufejme, že se tu ty milé slečny ukážou i dnes.

EDIT.2* Ahoj, tak a jsem tu opět, bohužel jsem to jen přišla omrknout, jelikož teď přijeli protivní známí :/ Mě se tam nechce, no nic mějte se krásně, možná jen možná se tu stavím večer.

Slečna Nikoleta

Nálada mi hnuboce poklesla.

28. července 2010 v 11:47 | Slečna Nikoleta
x

Ahoj kamarádi. Kde začít? Tento článek je nejspíše přednastaven, protože nemám náladu ho psát v tu dobu kdy je zveřejněn, nejspíše uklízím a nudím se a co to by nikdo z vás jistě nepochopil. Jsem v sobě hluboce uzavřena a zpaměti skládám básně, které by nikdo z vás nepochopil, a proto mám nutkání je tu nedávat. Děkuji všem co se vyjádří a vyjádřili k předchozímu článku, protože jsem čekala něco víc, než jen 21 komentářů a z toho polovina moje, nějaké otázky? Tak ty napište tam. Jsem pořád plná doměnek co jsem v životě zkazila a zkazím, ale na druhou stranu mě z této etapy pár lidí vysvobodilo. Tento článek tu bude dýle, protože nemám náladu a nechci nic psát, mimochodem dva krásné avatary na začátku článku vytvořila Del.* ahoj.
Slečna Nikoleta

Mým snem bylo stát se baletkou.

27. července 2010 v 11:39 | Slečna Nikoleta

Zdravím vás přátelé. Dnes si po dlouhé, zcela dlouhé obě uvědomuji, že se někdy člověk rozhodne špatně a tak i já. Když jsem byla maličká, měla jsem sen stát se baletkou, dennodenně jsem hopsala před televizí a snažila se jejich půvab naučit, snažila jsem se a dívala se jak krásné, milé slečny pohupsávají svými ladnými pohyby, jak natahují ruce, jak labutě křídla, bylo mi dobře a byla jsem zasněná, ale pak když mě máma přihlásila do baletu chodila jsem tam z nutnosti a dalším rokem už to vdala a proč? Prodřené nohy, jizvy a teméř žádné nehty. Kdybych to tehdy jako slaboch nevzdala mohla bych jít po devítce na uměleckou jelikož mi to šlo, ale ne já to vdala předem, aniž bych si něco dokázala změnila názor a začala se plně věnovat aerobiku, teď toho lituji, velice lituji toho rozhodnutí a té změny. Mohlo by být vše jinak, ale není. Jako baletka bych si splinila jak svůj celoživotní sen, tak plány do budoucna. Teď je mi krásných dvanáct let (zanedlouho třináct) a můžu být jen ráda co mám, ale já však nejsem, vždy se u mne naskytne nějaké to "ale". Doufám, že už další zbytečnou chybu neudělám a co mě takhle probudilo? Film Nežádej svůj poslední tanec, který miluji i nadále je skvělý jak jednička tak dvojka a včera jsem se na něj opět podívala, stojí za to. Je vlastně o tom co mám ráda o umění a tanci. A teď se s vámi ta maličká dvanáctka loučí ahoj.

Edit. Mám chuť zalžit chat, tak popovídal by si se mnou někdo? Mimochodem je na 15:15 přednnastavený článek.

Slečna Nikoleta
 
 

Reklama