Letadla na noční obloze jsou jako padající hvězdy.

Srpen 2010

Jednou to nastane Konec.

23. srpna 2010 v 15:13 | Slečna Nikoleta |  Děníček
konec s lovingmuse
Zdravím vás mí přátelé. Jak už to bývá, něčeho je konec a něčeho začátek. Co čekáte ? Že budu dennodenně sledovat zda zde někdo nechodí a v obavách si říkat, když to přečte mám smůlu ? Ne, byl ve mě kousek naděje, ale ten se po chvíli ztratil. V bolesti a křečích a strachu, tomu tady říkám konec. Ano, možná někdo, kdo ví, zjistí moje druhé řešení, ale já horoucně doufám, že ne. Ještě nedávno jsem pomýšlela, na to že to tu bude na věky a já nepřestanu, jenže je to nemožné, přijde jedna osoba vše s úsměvem zničí. Vím, kolik tu toho je (článků, kde píšu svá tajemství) a tak když nemůžu to co chci, zřejmě to nebudu dělat vůbec, jenže lidi já nejsem bůh ví kdo já to nevzdám kvůli osobě, která je mi u zadku, ne nevzdám ! Končím a nadobro vám říkám ahoj, dejme tomu, že se někdy potkáme a já budu třeba opět jinačejší, ale teď ahoj. Chcete vědět plán ? Postupujte takto, přidejte si na mě na fb jako Nikola Niko Turečková s tím, že mi do komentářů napíše důvod a kdo jste a já si vás možno přidám a řeknu ho. Je to tajemství takže ne každému, kdo nemá fb, tomu se ozvu jinak ;). Slečna Nikoleta !

Možný konec aneb velký problém !!

21. srpna 2010 v 23:36 | Slečna Nikoleta
Zuřím, řvu, řvu ..

Dneska jsem objevila něco strašného pár lidí z reality ví o mém blogu, překvapivě ? Se bojím, moje obavy se naplnily a právě oni píšou "anonymy". Co říct ? Jsem naštvaná, co mám asi tak dělat ? Pro zatím se o blog starat nebudu,  nemám náladu to číst natožpak poslouchat. Nebudu to řešit a rozčilovat se, sama jsem si již "osvobození" našla. A vám ho říkat nebudu.

Prosím, vás o komentáře a o to aby jste na mě než se to přežene počkali, hodnotící blog nebude, mám moc práce, řešení tu dávat vůbec nebudu a tak nežadoňte nikomu ho neřeknu. Kámoška mi poradila pár triků, jak se zbavit slídilů, tak snad budou fungovat. Dokonce prázdnin, bye, počítejte s články na 3 cm a s textem co obsahuje 5 vět !! 

Slečna Nikoletaka odjíždí a dejme tomu, že je možné že se nevrátí, jelikož je to složité, ahoj mám vás ráda a doufám, že počkáte. 

Poslední výdech a konec s milou tváří.

20. srpna 2010 v 22:51 | Slečna Nikoleta |  Děníček
(c) lovingmuse.blog.cz
na obrázku se vám vystavila samotná Slečna Nikoleta (fotka z dovolené)
k článku doporučuji kousek melodie, tak pouze klik zde

     Zdravím vás mí nemilí, rozčílená, napálená a co víc v příšerné náladě. Co vám na vaše až směšné chování říct, když sjedete o jeden článek níže, máte tam článek s fotografií, kterou jsem upravovala a fotila sama. Ovšem nějaká závistivá, zakomplexovaná a hloupá dívčina, mi ihned napsala komentář, který nedává smysl a zase mám chuť se kvůli té vaši lidské hlouposti rozbrečet. Co jsem udělala, že nehodnotíte mou práci ? A že mi ji berete ? Hm, teď jsem dala fotku celkem jinou, snad si někdo nebude myslet, že nějaké slečně kradu identitu, protože u vás slepičích mozečků je to možné a to ještě urážím slepice. Co vám na vaši rozmazlenost říct ? Mám podat jisté důkazy a vystavit občanku, kterou nemám ? Jste hloupí ne-li víc.
     Mám chuť skončit a vykašlat se tu na to, ano kvůli blbé fotografii, ale také kvůli sani, která mě tu již od začátku obklopuje a tou je Elizabeth co na ní říct ? Nevím, už mi nevadí, ale bavit se z někým kdo denně čte mé story a já o ní nevím ani ťuk ? Nefér, a to teda hodně, vaše povaha a celá tady na blogu se mi nelíbí, nejlepší blogaři jsou pryč a nechali mě tu s partou malých fracků (vy jímky tu jsou a to hodně, fs a další). Co si počít, když jsem jedním z nich ? Opravdu mě to nebaví, nečekejte o de mě ani ťuk a na nějaké dokončování rekonstrukce s blogem na hodnocení vám kašlu. Konec článku a možná i příběhu, od teď sama za sebe nic pro vás !! Se zamračením Nikča.

Týden s Demi Lovato

20. srpna 2010 v 15:20 | Slečna Nikoleta |  Odpad
Zdravím vás, ve speciále "Týden Demi Lovato" je vám snad již z pouhého názvu, jasné, že zde bude probíhat diskuze a další akce, které zmíním. Už dlouho jsem nepřidala soutěž natož tak něco o celebritě, dnes jsem otevřela osobnosti a chystala se udělat nějaký retouch a co s toho vyplynulo ? Retouch Demi Lovato, která má dnes údajně narozeniny. Takže "všechno nejlepší z dáli".

Můj názor na Demi je prostý, herečka s humorem a herectvím co dokáže málo kdo, její xichtíky a veliký úsměv, na mne udělaly dojem, i když je jedna z Disney hvězdiček. Pravdou je, že jako Sonny na mě působí dětsky, ovšem to tak už prostě dáno je. Seriál pro děti, který každým dnem můžete zpozorovat na Disney Channelu, je pro mě k zasmání, nijaké vztahy k němu nemám. Ale Camp Rock ? Tak je pro mě Demi výhrou, hodí se mi tam a jsem za to ráda. (18.9. již na Disney Channel)

A tak teď k programu, první článek bude "Jak vidíš Demi Lovato", a vy mi zkrátka napíšete ve větách, jak ji vidíte a co pro vás znamená 2 nejlepší proslovy vyberu a zhodnotím s diplomem (toť cena) další článek v pořadí, bude samotné narozeninové přání pro Demi, ovšem že každý už nějaké zasílal, tam budu hodnotit něco, co se dozvíte až při samotné soutěži a cena bude "dobrá" a pak pouze sepíši seznam těch, kteří popřáli. 3 článek bude, rozhovor o Demi, v tomto článku, vyberu 2 lidi a z nimi udělám rozhovor o Demi. A pak bude udělej Retouch s Demi. Na další se můžete těšit, bude i bleskurychle (zajímavá soutěž) a to vše bude probíhat následující víkend možná i týden. Tak se těšte ještě se ozvu a napíši podrobnosti. To je vše, Ahoj.


Hodnoť Demi Lovato a můj retouch, při kliknutí na menší obrázek, vyjede retouch ve větším provedení. A vy se těšte na "přednastavený" program. S úsměvem slečna Nikoleta !

Čas nastal, sou zde a já nevypadám jinak než jako šašek.

20. srpna 2010 v 10:49 | Slečna Nikoleta |  Děníček
(c) lovingmuse.blog.cz
obrázek vyfotila a upravila Slečna Nikoleta

Zdraví vás, strašidlo jménem Nikča. Ovšem co nedokážu zkazit teď, zkazím později. Nějak jsem si hrála s žehličkou a se svých vlasů, udělala jedno obrovské hnízdo a dejme tomu, že i ježibaba, vypadá líp. Co s tím, když návštěva už přijela ? Hm, nejspíše si na hlavu dám pytel, tak či tak to bude lepší. Dneska jsem stávala v 6 hodin a pěkně do městečka nakupovat. Mám se skvěle, mám konečně pudr a odlakovač, a také příjemné dojmy. Rekonstrukce mě těší, avšak nálada na blog ? Maličká, proč tu sedím ? Chci vyprávět ? Ne, jen to pak nechci dohánět, jako včera. Ještě že jsem si po té práci, hověla doma v koupelně ve vaně napuštěné až po okraj a plné bublinek a příjemného tepla a vůně. Jdu si upravit ty mé vlasy a pak šupky dypky za nimi se ukázat, popravdě nechci tam. S úsměvem Nikoletka^

Rekonstrukce dokončena !

19. srpna 2010 v 19:11 | Slečna Nikoleta |  Děníček
http://imm.io/media/12/12NX.pngZdravím vás. Po tří hodinové práci ne-li víc, si jen klidně oddychuji. Jak je to jen možné, já se vrhla do rekonstrukce a celou jí dokončila. Myslím si, že se stal zázrak, neřekla bych, že to dokončím, ale je to tak. Má nálada ? Strašná, dopíši článek a vrhnu se na něco užitečnějšího, jelikož mě už bolí za krkem, asi si udělám bublinkovou koupel, ale teď k rekonstrukci, když se díváte do menu, je jiné viďte ? Dala jsem tam toplist ať jde více vidět, jediné co zbývá je jen dodělat ikonku, ale to ani není potřeba. Dále jsem tam dala pokyny pro používání, věcí z blogu (opět musím dodat, že jsem spokojená) a dále dodala rozcestník, který je vyloženě na prosby. Když se podíváte na samotnou úpravu mých rozcestníků, je tam zcela jiný styl písma a je to jiné, má spokojenost je sto procentní. Favourite rozcestník je taky opravdu hodně jiný, pár blog jsem vymazala a další přidala. Všechno jsem do detailů upravila a ještě se vrhla na blog s hodnocením, no fuška, lay od Bonitky do nastaven a všechno je jak má být. Ale pořád je hodnocení uzavřena, to dodělám, následující týden (možná). Pár maličkostí co dodělávat tu pořád je, ale vážně pár. Děkuji za přečtení článků a pochval, které budu zkrátka ráda shrabovat, s úsměvem Nikoletka^


Kdo chce ať dá na blog, jako štědrou výpomoc a také si můžete o něco napsat na meil do komentářů, kam chcete. Jak je libo vám, jelikož je to speciálně pro vás, děkuji.

Retouch o.4 + odměna (ikonka)

19. srpna 2010 v 13:59 | Slečna Nikoleta |  Retouche
Zdravím vás.

Dnes jsem se rozhodla dodělat dlouhodobý retouch, dělala jsem ho snad 3 dny, samozřejmě s přestávkami, nejsem vůbec spokojená a je to jedno z nejhorších děl, mé existence, takže prosím mírné hodnocení. Navíc jsem si procvičovala animace, jelikož je moc neovládám. Když jsem obrázek vložila ve formátu gif na blog.cz, udělalo mi to ještě větší obludku a zkrátka se zhoršila kvalita.
Pozvedněte mi sebevědomí a komentujte klidně i kritikou, budu ráda, protože nevím zda to mám poslat do challenge. Dojmy když jste to poprvé viděli a hlavně celkovou úpravu, kromě kvality, prosím, ta se zhoršila strašně.

A teď ještě z doby kamené, slíbená ikonka pro slečnu Legertie~ S nedala mi moc práce, takže budu brát, když si řekneš o něco více pracného. Opět komentujte a choďte se na blog dívat s milými komentáři. (Chceš ikonku ? Napiš mi.)Smích, kdy konečně nebude obklopovat celou mou tvář ?

19. srpna 2010 v 11:15 | Slečna Nikoleta |  Děníček
(c) lovingmuse.blog.cz
obrázek vyfotila a upravila Slečna Nikoleta
k článku doporučuji kousek melodie, tak pouze klik zde

Zdravím vás mí přátelé. Dnes jsem naladěna tou správnou melodií, i když to písní, která je pod fotografií, tak moc nevypadá. Již zítra nastane den, kdy přijedou známí z Krnova, jsem šťastná, jsem ráda ? Ne, zjišťuji, že je neznám a vůbec si na ně nevzpomínám. Ale co se dá dělat. Budu muset nahodit vřelý úsměv, upravit se a udělat ze sebe slušnou slečnu. Ovšem tohle já ani z poloviny nejsem, tak nechť se snažím. Včerejší reakce na můj článek, mě vyloženě potěšily. Jsem ráda za to co mi píšete, ovšem k tomuhle se bude dát málo co říct. Dnes mám tedy v plánu se pro známé zdokonalovat i když se mi teda vůbec nechce a dále také uklízet, což se mi už vůbec nechce. Ale udělat radost mámě ? To ráda, takže se podřídím, udělám si drdol, obleču na sebe něco volného a pohodlného a jde se uklízet. Dnes jsem vešla na internetovou síť facebook a opět udeřila Natalia Sadness, jelikož jsem si ji dokázala pořádně zhnusit, tak bych dovolila, aby to všichni nezapomněli někam dát. Aby jste mi stránky zhnusili ještě víc. No, to je pro dnešek konec, čekejte ode mě nějaký štědrý přídavek a možná dokončení rekonstrukce, ale to stejně tak brzy nebude, jelikož nemám nápady. S úsměvem Nikoleta (slečna už dodávat nemusím ne ?)

Jsem jedna z většiny, ale už nechci být. Chci si létat a snít, ale braní mi to, na realitu zanevřít,

18. srpna 2010 v 18:05 | Slečna Nikoleta |  Děníček
(c) lovingmuse.blog.cz
obrázek vyfotila a upravila Slečna Nikoleta
k článku doporučuji kousek melodie, tak pouze klik zde

     Ahoj. Co vám říct ? Mám se vychvalovat svou povahou či tím jak se mám a co dělám ? Ne, na tohle se zeptejte sami. 'Blog už není co býval' věta spousty blogařek, které jen marně vydechují. Sedět a psát umím i já, ale pustit se do něčeho a odhodlat se ? To tu nikdo z vás nedělá. Ovšem, ať se blog popere sám, tak já tedy promluvím, nevím co si myslím, co tu dělám, ale vlastně to ani nejsem já. Potkat mě na ulici, uvidíte někoho jiného, někoho drzého, náladového, tuze normálního a člověk, který by se nebál nafackovat každému. A tady ? Šedá, ukňouraná myška co sedí a říká jak se má, píše věty nedávající smysl, ale sama o sobě tvrdí jak je chápe. Kdo vlastně jsem ? Která stránka je ta má ? V realitě jsem jiná a věřte si, nevěřte a taková budu i tady, nikdy jsem na nikoho nevyjížděla sprostými slovy, protože je fakt, že je nepoužívám, ale dávku slov, když jsem pobouřená svedu. Dělám tu ze sebe starší slečnu, která dosahuje na 17 let, ale ve skutečnosti ? Malý prcek, co se chce prát a do světa si řvát. Nevím, co má znamenat to divadlo co tu předvádím, ale konec, od teď si jedu podle sebe, nebudu se podřizovat a budu si dělat co se mi zlíbí, protože kvůli tomu jsem tu zabloudila.
     Nedávno jsem byla u kamarádky, která má sestru, je jí 5 a je tuze roztomiloučká. Jednou večer jsem jí četla pohádku o princezně, co měla krásné království a byla na každého už i pohledem milá. Líbila se jí, ale neusnula a žadonila o další pohádku, tentokrát vymyšlenou právě mnou. Nic jsem si nepřipravila a začala mluvit o království kde vládla zlá královna. Ta pohádka byla jen výplodem mé fantasie a neznamenala nic. Ale ta holčička usnula a na druhý den mi řekla, že se jí líbila víc, než ta první kterou jsem četla. Byla jsem ráda, ale pochopila jsem, že mou snahu oceňovala víc, protože mě znala a měla mě ráda, než nějakou jinou spisovatelku. A tak je to i tady, většina z vás na můj blog chodí kvůli mě, mé fantasii, a protože mě znáte, nikoli kvůli kráse či článkům. Někdy, by jste se na sebe mohli podívat a ocenit můj (či jiného autora) článek více než slovy "krása, pěkné, super" nebo dokonce "dokonalé" nic není dokonalé, všechno má své mouchy, ale také svou ojedinělost a to si uvědomte, i když je můj článek např. nějaké téma, píšu ho od srdce a vím, že nikdy nebude stejné, jak od jiného blogaře. A když někdo říká, kopíruje. Ať si uvědomí, že i ten co je výrobcem to nikdy nemá celé ze své hlavy. A klidně si mne za to kritizujte. Ale o slova se dělíme.
     Nenacházím slov, ale mám toho tolik co říct, na druhou stranu nebude nic ze série "pouze já". Jedna dívka z blogu, psala o tom jak slavní blogaři seberou všechnu pozornost, nám těm méně slavným. Ovšem že to tak je a bude, ale co si myslíte ? Že když má blog 1000 lidí za den, že je lepší jak těch co mají o tři čtvrtinu méně ? Ne, není. Číslo nic nedokazuje a myslím si, že je na blogu tolik lepších blogů, ale má to háček nejsou doceněné. Vím, že slavným lidem, každý leze do pozadí a že si jistou část odpracovali, ale tohle se tu prostě nedá řešit. A že někdo dá návštěvnost a napíše k tomu jako já dříve "děkuji vám, jsem spokojená líbí se mi". Tohle není pravda, vždycky chce člověk něco co nemá, čeká od toho víc a to i ten nejskromnější člověk, ano může mě to těšit, ale děkovat vám ? Ne, tohle už dělat nehodlám, já si to tu pilně odpracovávám a vy jen na mojí práci pokukáváte. Děkuji vám za přečtení a s pouhým úsměvem Slečna Nikoleta

Týden 9.8. 2010 - 15.8. 2010

17. srpna 2010 v 18:39 | Slečna Nikoleta |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (9.8. 2010 - 15.8. 2010) je:

Pondělí: 46
Úterý: 74
Středa: 56
Čtvrtek: 19
Pátek: 17
Sobota: 14
Neděle: 43

Celkem: 269

Zářím radostí a to vážně nejvíce, ach ta ironie. Když nic neudělám je tu minimum lidí, když se snažím jak norek, aspoň něco ;) Thanks .. Ty dny kdy vás tu bylo málo, mou snahu ocenilo, alespoň počasí a vydařená dovolená.

Týden 2.8. 2010 - 8.8. 2010

17. srpna 2010 v 18:34 | Slečna Nikoleta |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (2.8. 2010 - 8.8. 2010) je:

Pondělí: 89
Úterý: 103
Středa: 110
Čtvrtek: 82
Pátek: 78
Sobota: 70
Neděle: 48

Celkem: 580

Hm, hm, hm pěkná. Co víc říct ? Já nevím zdá se mi, že přidávat k tomu komentáře jak snob, že jsem spokojená a kdo ví jak zářím štěstím, je nad míru hloupé. Na co ? Spokojená jsem, ale se svou prací ne s čísly, které nic nedokazují. Omluvte mě, děkuji.

Týden 26.7. 2010 - 1.8. 2010

17. srpna 2010 v 18:25 | Slečna Nikoleta |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (26.7. 2010 - 1.8. 2010) je:

Pondělí: 86
Úterý: 80
Středa: 72
Čtvrtek: 84
Pátek: 96
Sobota: 109
Neděle: 89

Celkem: 616

Pravda je nejlepší co jsem kdy měla, ale co ? Můj blog hodnotí kdo ? Může tu být 200 lidí a můj blog pořád nemusí být dobrý, mám chuť řvát, ale za to musím polykat. Srdce mi buší a já musím poděkovat jak se sluší, co je pravdy v tom, že jsem slušná, když nechápu to a jsem zuřivá ?

Strach pocit, který má snad každý.

17. srpna 2010 v 16:13 | Slečna Nikoleta |  Téma týdne
na téma : strach
Většinou jsem byla jen divák a sama přemýšlela o nahodilých tématech, ale dnes ? Malá změna začnu je psát, ze svého pohledu a budu je přibližovat i k vám. Co si představím pod tématem Strach ? Jednoduše pocit, který máme každý, ale v každém případě jde o více pocitů a strachů. Dříve když jsem byla maličká, jsem vždy ležela ve své postýlce s domněnkou a strachem, zda na mne něco nevypadne nebo mě něco neohrozí. Dennodenně jsem s tímto strachem chodila spát, mé vyčerpávající otázky 'a co když je něco ve skříni či pod postelí ?' mě samotnou tuze unavovaly. Ale teď ? Jednoduše vím, že to opravdu byly jen zbytečné iluze a tak to u strachu chodí, člověku se přihodí něco opravdu strašného, kde má spojitost jedna věc a už z ní má strach. Lidé, kteří o sobě tvrdí, že strach nemají a ničeho se nebojí, jsou naivní, každý má nějakou slabinu a místo, kde je nepříjemné zajít. I já mám z něčeho strach a třeba není k pochopení, proč. Bojím se uzavřených prostorů, ano není to ovšem tak velký strach, ale je to nepříjemné. Existují velice zvláštní a zajímavé druhy fobií (lépe řečeno strachu) a to např. ochofobie neboli strach z jízdy dopravními prostředky, jak tento strach začíná ? Například bouračkou jste po velkém šoku a postihne vás třeba jen tento znak a to velký strach, člověk dokáže v této situaci udělat skoro nemožné. Myslím si, že se skoro každý na toto téma, má jak vypsat, my ho i probírali ve škole jako ostatní a chtěla bych podotknout, že ne všechny otázky spojené se strachem byly příjemné nebo lehce odpovězené. Já samotná na toto téma ráda mluvím abych zjistila, něco ze svého okolí, a proto se ptám "je něco z čeho máte opravdu strach ?". Kdo toto téma nemá rád, mi to psát nemusí, samozřejmě vás nebudu nutit či vás nějak otravovat, ale budu velmi ráda za jakékoli přijatelné příspěvky.

autorkou je Slečna Nikoleta

Sladký domov, aneb zase doma.

15. srpna 2010 v 17:39 | Slečna Nikoleta |  Děníček
(Svět není černobílý, to pouze lidi na něm nejsou moc barevní.)
(c) lovingmuse.blog.cz
Ahoj, jsem zpět z dovolené, která pro mě jak moc znamenala, tak byla moc dlouhá. Možná si řeknete co to povídám, ale je to tak o den méně by mi stačilo. Odpočinula jsem si od uklízení, starostí a přebytečného psaní. Když jsem ve středu se svojí milou rodinkou odjížděla, pořád jsem cestou dumala nad blogem a mými značnými chybami. Jsou velmi zřetelné a velké, ale na blog jsem po chvíli zapomněla a jela si naplno užívat. Ve středu to byly klasické dojmy a hele tamto a tamto. Jezero bylo opravdu velké i dvě zbývající laguny. A zmrzlina či naše místečko bylo také super, zkrátka pořádný luxus, jen ten stan, který ze mne udělal polovičního mrzáka a skřítka v jednom byl na mě méně bolestivý. Ve čtvrtek jsme byli opět na takových těch absolutních atrakcích, které se zkrátka zkusit musely. V pátek byla na náměstíčku kapela Merllin, byla skvělá a zpěvačka měla pořádné hlasivky a výdrž. Poté jsem tam poznala jednoho kluka, no co chcete když jemu je 15 let a mě o 2 roky méně ? Dalo by se to nazvat něčím výstižným ? Ne, jsem mladá a nějakého kluka nepotřebuji takže pouze "kamarádi". V sobotu, jsme byli v Jeskyni na Turoldu a v Dívčím hrádku a poté show, kde se předváděli muži, ale v provedení jako ženy čili transvestity, s dvěma mám fotku a následuje další hora fotek, během času přidám (doufejme). Dále jsem vám chtěla vstřícně poděkovat za vše co tu i beze mne probíhalo. Mám toho nad hlavu, a proto vám v následujících bodech sepíši novinky a co plánuji.

 Nejprve bych vás chtěla obeznámit s tím, že 'favourite' neslouží jako affs, když se mě třeba slečna Ohh~ zeptá, zda by si mě tam mohla přidat beru to za své a jsem ráda, nebo když se u někoho zapíši do zápisu, taky je mi jasné, že mě pojmenuje jako své affs, ale když si mě nějaká slečna přidá bez mého vědomí a pak se mě na icq ptá proč ji nenavštěvuji, tak mě to i docela vytočí, ale jsem i ráda, takže to celé komplet obnovím a napíšu si k tomu povídání a pár blogů i přidám.

 Bude rekonstrukce. Někteří si pod tímto pojmem představí nový layout, ale ne bude tento a později možná nějaký jiný, ale teď tento. Jen budu předělávat rozcestníky, mazat rubriky či články a také toho tady trochu více změním. (nelekejte se) Na začátku tohoto blogu jsem psala povídku, která nesla název "Dokonalá souhra", ale teď ? Nemůžu ten dokument word najít, takže to také zruším.

 A jako poslední bod bude "hodnocení blogů", pár slečen se mě ptalo zda-li bych si neudělala chvilku a neohodnotila jim blog, ano přemýšlím nad tím hodnotit ho každému, ale pak jsem si řekla bylo by to vůči těm co na to čekají týdny ne fér a tak odpovídám "ne". Jak milé, dyť mám blog hlavně pro sebe a také pro vás a takhle vás odpálkuji a tak jsem se dnes a v předešlých dnech rozhodla, že budu opět hodnotit blogy a celý hodnotící blog změním (mám už plány).

No doufejme, že se máte na co těšit, ale teď ? Vám dám sbohem a budu se tady tomu věnovat. S láskou vaše Slečna Nikoleta.

Na téma - Prázdniny

14. srpna 2010 v 8:00 | Slečna Nikoleta |  Odpad
nápisek
Zdravím tě. Piš mi zde do komentářů otázky týkající se DOVOLENÉ. A já ti později vstřícně odpovím, otázky budou slušně položené a dbej na to aby nebyly moc osobní, jelikož mě nezajímají lidé, kteří rádi hledí na můj osobní život, pokud tě žádná otázka nenapadne na toto téma, zapoj se do komentářů, buď s nějakou radou nebo se mi na emailu Summer-Glow@email.cz s něčím svěř. A zde mi také můžete ohodnotit blog (samozřejmě slušně !). Děkuji vám za každé zapojení. S láskou vaše Slečna Nikoleta

Soutěž podobná Rekordu v komentářích.

12. srpna 2010 v 18:00 | Slečna Nikoleta |  Odpad
retouch
Zdravím tě, pečlivě si přečti tento postup. Budeš mi vstřícně a slušně psát něco do komentářů, např. jak je článek o rekord v komentářích. Změna je pouze v tom, že musíš psát slova, která mají něco společného s blogem (je jich málo ? Není.) a pokud tě nic nenapadne, tak napiš "NIC NEMÁM, NIC NEVYKOUMÁM" a to jakkoli uprav, aby to vždy bylo jiné a neukazoval se upozornění. Komentáře 20, 50, 80, 100 (a dál si pokud možno vyberu) vyhrávají buď hodnocení, radu či jakoukoli ne moc namáhající práci. Děkuji za každý příspěvek.

Layouty za posledních pár dnů.

11. srpna 2010 v 14:00 | Slečna Nikoleta |  Layouty
lay3
LAYOUT ČÍSLO 3
Je se Selenou Gomez, je praktický a dělala ho slečna Telaa~ (její stránka viz. obrázek). Je v mých oblíbených barvách, ale přeci se mi zdá krapet pestřejší. Jaký dojem jste z něj měli ?

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
lay2
LAYOUT ČÍSLO 2
Je se Selenou Gomez a vytvářela jsem ho já, můj způsob bylo vytvořit něco jednoduchého, v netypickém provedení a barvách, líbil se mi, ale vím že bych dokázala i lepší. Jaká dojem jste z něj měli ?

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
lay1
LAYOUT ČÍSLO 1
Dělala ho slečna Bonniela, její odkaz je uveden na obrázku, líbil se mi a byl s Paramore, také velmi netypický :). Jaký dojem jste z něj měli ?

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Holidays is here ..

10. srpna 2010 v 16:46 | Slečna Nikoleta |  Děníček
nápisek
Zdravím vás mí milí a naivní přátelé. Dnes jsem poprvé stala do perně naplánovaného dne, ovšem zítra jedem na dovolenou a já zas budu balit oblečení na takřka poslední chvíli, vyjíždíme zítra brzy ráno. Opakuji, že tam budu 5 dní ne půl roku, tak nač se tady o to chřadnoucí místo starat ? Když si budu užívat a těšit se z každého dnu. Jedu spolu se svoji milující rodinkou a sestřiným hodným klukem na Pálavu to je vlastně jezero. A tam budeme žít 5 dní pod stany v autokempu čili něco pro mne. A teď zpět k blogu, ehm onomu nepříjemnému tématu, co s tím ? Zanevřít ? Nechat být ? Či ukončit ? Takže se vám během dnešku snažím něco přednastavit, zkrátka co mne napadne. A až se v neděli vrátím, možná sem zajdu, ale říkám vám, nejsem koloběžka abych se tu neustále vozila a opíjela vzkazy od nejbližších. Nemám notebook a jsem za to ráda, dennodenně tam kysnout ? Nic pro mne. Články nebudou extra čili čekejte tu takové to hodnocení písně, kabátky atd. A dále, dnes jsem nastavila nový lay, líbí ? Mě ano něco pro mě, ladné, lehké v hezkých a milých barvách. Nic extra, ale něco přece jen. Dnes si tedy musím stihnout sbalit, přednastavit články, odpovědět na komentáře a v poslední době také dát volnou chvíli sobě, své pleti a dalším pro mě potřebným maličkostem. To je nejspíše ode mne slečny Nikoletky vše, díky za proslov, čtení mých story a pravidelné chození do mého útulného místa, kde každého návštěvníka vřele nasytím články, mého ojedinělého typu a více než dost ti ukážu svět, ve kterém žiji s láskou ona uvedená.

EDIT*19:20 Přednastaveny 3 články (velmi neobvyklé, máte se mi na co těšit, jelikož je tam soutěž a malý dotazník (ptát se na otázky, zapojovat se). Dále odpovídám, již předem na otázku kterou mi položila Ohh~ (Napiš mi .. jaké si ze mě měla pocity,jaké ke mně máš pocity .. co pro tebe znamenám a co si o mě myslíš..? (samozřejmě beru i ty negativní věci .. :D protože vady mám :D)). Upřímně pár vad máš, ale jsi pro mne jako sestra neboli člověk, kterého tu potřebuji, navzájem si pomáháme a i když já jsem v čemkoli levá, poradíš mi pěkným způsobem. Mám tě ráda a jsi pro mě významná, ne blogem, ne návštěvností, ale tvou makovou hlavičkou a přístupem, který ke mne chováš. Co jsi myslím ? To, že sis údajně povykládala přes web kameru s Miley, je taková pravděpodobnost, jako že za 7 dní zemřu, neboli velice malá, nevím nechci se s tebou hádat, jelikož tě mám ráda, ale ? Tohle se mi zdá ujeté, taky můžu říct že mi dal pusu Chris Brown. No nic mám tě ráda, ale tohle je chyba kterou i k tobě té mé milé chovám, važ si toho, že jsem ti za dnešek, kdy jsem velice protivná, něco co k tobě chovám a své city napsala, jelikož otázky tohoto typu tuze nenávidím, ale pro tebe. :)

EDIT*2*23:12 Tak a já jdu spát zítra bude perný den, jelikož si už budu užívat volnosti na dovolené, držte palce ať nám vyjde, mám to tu ráda a ovšem musím poukázat, ať se zde zastavíte budou tu totiž 3 přednastavené "speciální" články, tak ať neuschnout.

Doba kdy už je čas, se pomalu loučit.

9. srpna 2010 v 17:21 | Slečna Nikoleta |  Děníček
(c) lovingmuse.blog.cz

Zdravím vás, dnes je den kdy konečně napíši něco i ze svého soudku, nevěřila bych a nebylach byl plná citů, kdybych neviděla The Last Song, rozplakala jsem se 20 minut před koncem neli víc. Miley je opravdu dobrá herečka a nechápu proč se nechá vztahovat do spáru Disney hvězdiček, když je samotná mnohem lepší, smysluplnost tohoto článku je malá, jen vám chci říct, že spousta tzv. "hvězdiček" je stavěno na popu a na seriálech kde se lidi smějí. Na co jim to je ? Dětské léta ? I já jsem ještě pouhé dítě, ale pochopila jsem něco nemožného, Miley se mi líbí, ale jen v The Last Song, jelikož její odpudivá síla Hanny se mi zrovna 3x nezamlouvá. Včera jsem byla v kině na Shrek: Zvonec a konec, popravdě ? Bylo to úžasné, ano ty jejich komendiální výstupy měly co do sebe, ale ne jako to co jsem dnes spatřila na První písni, člověk by se měl zamyslet než něco plácne, ale abych pravdu řekla Rampelník vs. láska ? Co vítězí ? Láska a té bylo více v První písni, ovšem jsem malá lecos nepochopím a samotný děj jsem ještě nezažila, pravda že jsem o nikoho nepřišla, ale tohle se může stát každému. Doufejme, že nestane. Děj který je pravdivý a nekoření u Kocoura v botách je opravdu lepší, a proto říkám stáhněte si The Last Song s titulkami a podívejte se na to ! Stojí to za 1 hodinu a 45 minut.

Server blog.cz už se mi moc nezamlouvá, nevím čím to je, ale ta soutěž byla blbost, a proto jí ruším, ano nastane klid, navíc na to nemám čas. Uvědomila jsem si to pozdě vím to, ale co ode mne čekáte ? Že budu perfektní ? Ne, a proto tu taky déle nebudu, vím kolik "času" mi to tu dalo zabrat, ale jsem omezená a chci si letošní prázdniny, alespoň krapet užít a to bez pláče, ale stejně mám 2 romantické filmy ještě v plánu. Ve středu či čtvrtek odjíždím na dovolenou a budu tam již do neděle a kam, že se to se svými milými rodiči a ve společnosti sestry a jejího kluka vydám ? Na Pálavu, jezero kde budeme stanovat v autokempu merkur, těším se a doufám, že nám počasí dopřeje, po neděli bude má narozeninová oslava, čili to tu také nebudu a budu si užívat a pak ? Se tu možná ukážu, ale to ještě uvidím po chuti. Mám to někomu přenechat či ne ? Mám přednastavit články ? Uvidím, ale zatím si myslím, že nejlepší možnost je 2-3 články přednastavit a užívat si hlavu a nelámat si jí s blogem, proč ? Sakra proč ? Nechám toho psaní, které nikdo neocení a půjdu se věnovat něčemu daleko užitečnějšímu, snad se tu někdy v blízké době objevím a pak rozhodnu jak dál, mějte se vaše Slečna Nikoleta

Rihanna ft. Eminem - Love The Way You

8. srpna 2010 v 14:20 | Slečna Nikoleta |  Hudba
Zdravím, byla jsem plně rozhodnuta, že přidám další část a jak sem tak chodila po blogách, hodně lidí tam zmínilo onu píseň, Rihanna co na ní říct ? Mám její staré CD a nenapadlo by mě si ho pustit, jelikož v ní nevidím nejoblíbenější nebo dobrou zpěvačku, jenže on Eminem s ní zní přímo úžasně. Poslechněte, napište názor a to pravdivý.

Rihanna ft. Eminem - Love The Way You


Tuhle píseň již nějaký ten pátek znám, a před nějakým časem jsem jí tu na blog dala ukázat, ovšem bez hořícího klipu, kde se ukázali dva představitelé, sexy žena světa Megan Fox (Transformers) a Dominic Monaghan, který byl k vidění ve filmu Ztraceni. Kdydych měla černé vzpomínky dokázala by mě tato píseň rozbrečet. Vím, že oba dva interpreti do této písně vkládali emoce. Text mě dojal víc než dost, je o lásce, Rihannin refrén a text, který se v písni 4x opakuje je "Prostě tu stojíš a koukáš jak hořím. Ale je to v pořádku, protože se mi líbí jak to bolí. Prostě tu stojíš a slyšíš mě brečet. Ale to je v pořádku, protože miluju jak umíš lhát. Miluju jak umíš lhát, miluju jak umíš lhát" dojal mě, není o lásce šťastné až zahrob, kde vše končí šťastně a bez příčin, je o citech, neštěstí, ale hlavně o kruté realitě, v které to mnohdy tak opravdu je. Doufám, že jste z písně nadšeni tak jako já, doufám že vás neurazily mé slova, která jsou upřímná avšak myslím si, že je to správné. Píseň s hotovým klipem jsem nejprve viděla u BoniTky, dále u Rousie a u dlaších 4 blogařek, asi je vám jasné, že se rozmohla rychle a moc se líbí.
Slečna Nikoleta