Letadla na noční obloze jsou jako padající hvězdy.

» webmiss

20. července 2010 v 16:39 | Slečna Nikoleta
Ms. Nikoleta
» Slovo, po slově. Věta, po větě. Aneb hotové holčičí slohovky, jedné malé slečny, která miluje češtinu. Klikni a zjistíš více, zajímavých informací. (kdo rád nečte, ať nekliká)
» Slečny, chlapci, zkrátka lidi všeho druhu, mi můžou pokládat otázky, které se týkají čehokoli. A zde najdeš i některé odpovědi, doufám, že se ti budou velice líbit a budeš za každou mou odpověď rád.
» Mé fotky, líčení zkrátka cokoliv kde mě můžeš vidět v jakékoli velikosti. Komentuj podle pravdy a ne moc ostře, budu velmi ráda. (těm co sem nesympatická, ať tohle vynechají nebo ať se podívají nejprve na sebe)
» Doporučuji a odkazuji na určitý typ hudby a klipů, vždy k tomu přidám nějaké vhodné povídání, kde se dočteš základní informace a mé hodnocení, můžeš komentovat říkat své názory. Styl hudby co poslouchám je spíše taneční.


Jmenuji se Nikola Turečková a je mi pouhých 13 let, na internetovém serveru blog.cz si nechávám říkat Slečna Nikoleta (vznik. mám ráda české typy přezdívek a jmenuji se Nikola (Miss je už neoriginální a tak to v českém provedení vyzní líp)). Jmenný den neboli svátek slavím 20.11. jako všechny Nikoly a narozeniny mám 3. srpna (narozena 1997). Mám ráda když mě lidé oslovují jménem ve zdrobnělině, nesnáším když mě nazývají zeleninou. Jsem vybíravá a jím toho opravdu málo, ale vážím 44 kg na výšku 155 cm. Mám ráda zvířata a hadů ani pavouků, se moc neštítím, kromě hmyzu (když jsem byla malá pobodalo mě hejno vos, 27 štípanců). Mám ráda blogování, nakupovaní, líčení, grafičení, pojídání, spaní, bruslení, plavání, umývání, povalování, tancování, zpívání. Žiji s tématy a nesnáším vlezdoprdelky či lidi, kteří mají vzory. Rozhoduji se sama za sebe, ale mé názory bývají často změněny, názorem většiny. Jsem ráda, když mám v blízkosti zvíře, mobil, peníze. Ráda skládám básně, když jsem byla malá, máma mi koupila slovník cizích slov, a poté mi dokoupila velkou knihu, kde je 600 čistých listů, 250 už mám popsaných básněmi a onen slovník pořád mám. Nejraději skládám o lásce, moudrosti a radosti. Dřív když jsem byla malá sledovala jsem dokumenty a pak jsem o nich klidně 2 hodiny mluvila a dělala ze sebe chytrou. Stříhala jsem panenkám vlasy a barvila je rtěnkami. Nesnášela jsem některé dětské pořady a usnula jsem jako malá u Titaniku (od té doby ho nesnáším). Stmívání aneb populární film dnešní doby, pro mě něco k čemu nemám vztah a na co se nerada koukám. Když jsem dlouho bez přísunu potravy, začnu vyvádět a stresovat jak malá, ovšem když už něco v puse mám jsem za to ráda. Jako malá jsem strašně milovala žvýkačky, ovšem jednou večer jsem s ní usnula a nalepila se mi do vlasů, strašné stříhání mých krásný vlasů a týden zkažený, pouhou žvýkačkou, od té doby je nemám ráda. Jsem tvrdohlavá, často bez názorová, mírumilovná, štědrá, naivní, provokativní, drzá, ale jedna z mých vlastností je i ojedinělost a náladovost. Mám ráda zvířata a měla jsem už 2 křečky a jedno morče, mám 2 psy, vystřídala jsem tak 20 koček (tolik ne, ale daleko k tomu nebude). Nedávno mě kousl kůň a já se mu omluvila (strkala jsem mu nohu pod tlamu), nerada brečím a nerada se směji (cením zuby a vypadám blbě). Miluji český, anglický a francouzský jazyk (a trochu i španělský), ale nesnáším Němčinu, kterou se od 7 třídy bohužel učím. Matika a fyzika jsou předměty které nesnáším a navíc mi nejsou, a v dějepise plavu. Vůbec se neučím a když už těsně před hodinou, všechno si do hlavy lehce sesumíruji a jsem za to ráda. To jsem já !
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama