Letadla na noční obloze jsou jako padající hvězdy.

Červenec 2010

Následný týden, bude týden plánování.

31. července 2010 v 21:19 | Slečna Nikoleta |  Děníček
(c)lovingmuse.blog.cz

Ahojte mí milovaní. Mám spoustu práce, vím zdá se vám to na zatím dvanáctiletou holku přehnané, ale je to tak. Tento týden bude jistě plně nabitý a v to také doufám. Za prvé si se sestřenkou musím domluvit vhodný termín, kdy mi bude barvit moji děravou hlavičku a ještě k tomu dávat melír, dále musím usmlouvat nějaký termín kdy budu slavit narozeniny s kámoškama ze třídy a následně pak další pro scuk s holkama s vesnice a známýma. A to vše budu domlouvat již příštý týden, který bude plně nabitý, dále oslava s rodinou, dovolená se bude plánovat a další zbytečnosti, ale vše je nutné, takže nevím jak zde budu. Navíc mi to vše ztěžuje počasí, které je u nás na Moravě příšerné, nevíte co čekat. No zkrátka se chci dostat jak tady, tak do té příšerné a blbě načasované reality. Celou dobu pobývám na fb a následně domlouvám, ale pořád mám prd domluvené, je to opravdu děs, na fb pomalu nestíhám jelikož jsem zaneprázdněná kecy jako "a kdy to bude, co s sebou?", ale ještě není ani termín. Hm, takže vám oznamuji, že tento týden na články nebude jak nálada tak čas, pochopte mě, nevím zda to všechno stihnu a zda se něco někdy uskutěční, ale budu zde dávat informace a následně zde po mé změně vizáže hodím i fotky. Tak se těšte a nezestárněte mi, já tu ještě chvíli pobudu a pak se jdu připravovat na zítřek budu pro vás mít překvapení, no momentálně popíjím hanáckou kyselku, poslouchám nuceně písničku od Biebra, ale tak což, se musím naučit poslouchat všechno a prosím pusťte si jí a zkoukněte jak v 2:15 Bieber tančí, já z toho nemůžu. Tak jo mějte se mi tu krásně (teď tu ještě jsem).

CHAT*1
Tak a s pomocí slečny z blogu pigling, jsem se rozhodla pro chat na téma celebrity, buď se ptejte mě a nebo diskutujte mezi sebou, kdo je podle vás hodně dobrý zpěvák a jakákoliv celebrita, klidně i na blogu. Aby se zapojili všichni tak můžete odpovědět na následující otázky:

a) Oblíbenný blogař neboli pro tebe ta největší blogová celebrita?
b) Neoblíbenější zpěvák/zpěvačka?
c) A celebrita, kterou nesnášíš nebo jí nemáš rád?

Slečna Nikoleta

Kdo je lepší?

31. července 2010 v 19:11 | Slečna Nikoleta |  Děníček
cody_simpson

Ahoj ♥ Tak jsem tu a povídám si se slečnami, no s Kristy probíráme dva slaďochy jeden má 15 tuším a druhej 13. Takže dávám anketu Cody Simpson vs. Justin Bieber? U mě vede Cody, líp zpívá, ale jeho výslovnost nic moc, ale zkrátka je hezčí. Tak hlasujte, protože mě to více méně zajímá. No v tý písničce, která je uvedena navrchu, zpívá a v 1:23 řekne slovo picture (obrázek), ale zníto jako "pi*a". A já si pořád říkám zda se to tak vyslovuje. Takže fakt nevím, ani netuším. Tento článek je krapet okořeněný o mé schopnosti. Pak dám možná něco smysluplnější.
Slečna Nikoleta

Narozeninový layout je zde.

31. července 2010 v 17:06 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Ahoj. Tak a je tu onen nový layout, je růžový a je se Selenou Gomez a to obojí je u mě velmi netypické. Dnes jsem se měla jít s kamarádkou a našimi pejsky projít, jenže je nemocná má angínu a tu čtu u více blogařek. Je mi jí líto, za týden má jet do Chorvatska a je zkrátka těžce nemocná, co se týče angíny tak tu já jsem nikdy neměla, jediná vážnější nemoc u mě byly planné neštovice. Dále bych chtěla říct, že opékáme, mě se tam nechce jelikož dost často opékáme a vím oč jde, typické "dospělé" žvásty a tuna nezdravého jídla, skočím si tam za nimi vzít jídlo a odeberu se zpět k vám. Mimochodem změnila jsem úpravu článků, jelikož ta předchozí moc mému layoutu nevyhovovala, no spíše mě. Tak pište hupky šupky ať je článek plný komentářů, jsem tu s vámi. Mimochodem obrázek jsem si vypůjčila z blogu lovehouse.
Slečna Nikoleta

Slečna Nikoletka bude mít třináct let.

31. července 2010 v 12:33 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Ahojte. No tak dnes jsem nějaká nevyspalá, nejraději bych ulehla do postela a znovu si promítla ten krásný sen. Dnešní den je nějký netipický, obvykle se hned z rána rafnu se sestrou a pak to celý den řešíme, ale dnes? Klid, pohoda a nepřerušované ticho, do té doby než jsem pustila píseň od onoho Biebera. Vím, že v dnešní době se líbí holkám jen za vzhled a roztomiloučký hlásek, ale mě za texty písní. Ano píseň, která je nahoře v článku je o něčem jiném, než-li lásce a holkách, a proto je to také první, která se mi opravdu líbí a říkejte si co chcete i fanynka paramore si občas pustí, slaďoušké mlaďochy. Již od včerejška pracuji na narozeninovém layoutu, řeknu vám, že jsem poprvé v životě zvolila růžovou barvu. Takže vám dávám odkaz kde je onen růžový tady. V úterý mám narozeniny, čili moc ocením narozeninové přáničká a i samotné blahopřání. Jelikož není moc často kdy si na mě někdo v létě vzpomene, na facebooku mi také můžete pořát takže jsem tam jako slečna Nikola Niko Turečková, děkuji. Tak a to je vše mějte se.
Slečna Nikoleta

:)
Taková dobrá náhoda, děkuji vám, vystřídaly se tam jen mé oblíbené čísla neboli 5,0,2.

Můj první diplom.

30. července 2010 v 21:21 | Slečna Nikoleta |  Odpad
Zdravím vás. Dnes jsem dostala první diplomek po dlouhé, vážné dlouhé době. Jsem za něj ráda jelikož je pěkný a je s mou oblíbenou skupinou Paramore. Slečně Sweet-StarS • moc děkuji a pokud má někdo z vás na blogu tipovačku nebo bleskovku či něco podobného a lehkého, tak ať mi do komentářů dá odkaz, budu jen a jen velice ráda.

EDIT* Prosím vás čtěte ! .. Hm, pomalu, ale jistě mi začne hrabat, už teď mi třeští hlava, zkrátka mrkněte sem no a to mám 30 m od baráku, víte jak strašně se cítím? Já si tu sedím a oni smradi tam tancujou, závist a navíc můžu tančit v pokoji, jelikož je to pěkně slyšet. :D Ách .. obrovská, neskutečná závist a ty písničky milujem dramy. No nic, ale pořád jsem tu.


Týden 19.7. 2010 - 25.7. 2010

30. července 2010 v 20:39 | Slečna Nikoleta |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (19.7. 2010 - 25.7. 2010) je:

Pondělí: 22 - návštěvnost z summer-glow
Úterý: 8 - návštěvnost z summer-glow
Středa: 45
Čtvrtek: 65
Pátek: 56
Sobota: 48
Neděle: 69

Celkem: 313

Abych pravdu řekla je o krása jsem tu několik dní a to od středy a už je tu tolik návštěvníků, patří vám ohromný dík i když to modro-bílé čítadlo, převelice neřeším, jsem tak nějak ráda, za každou štědrou návštěvu. :*

EDIT* Tak to je síla, pomalu nestíhám odpovídat na komenty a ještě se tu směšně vychvaluji. Zkrátka za nedolouho odejdu, tak když se vypařím nelekněte se.

Jak nerada se hádám s blízkým okolím.

30. července 2010 v 18:36 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Ahoj mí přátelé. Naskytl se čas, kdy vám mile a pěkně můžu napsat svůj děj a ukázat vám malou skulinu, díky které mě i poznáte. Žiji v rodinném domku, kde je vše skoro vždy v naprostém pořádku, zavázané, nezavázané oči vždy se tam každý vyzná, mám sestru, matku a otce, ale hlavní je že se všichni navzájem máme rádi a ona se někdy objeví chvíle, kdy je vše na ruby a my nemáme jiné možnosti než se hádat jako dnes. Vstanu ze své rozehřáté postele přesně v deset hodin, rozespalá a uklidněná po velmi krásném snu a najednou zjistím, že jsem se probrala do kruté reality, kde mě má rodina jen pokrytecky ponižuje a ještě hůř, hodiny přemýšlení "proč?" dospějí k závěru, že to ona má protivná sestřička zavinila. Lidé se mění a tak jak vím a tuším u nás se to nikdy nezmění, bude to vždy ten příšerný stereotyp a okamžik. Každý je nějaký a já doufám, že to bez hádek přežiji alespoň zde. A navíc když jsem se dozvěděla více o Loveparade a její tragédii, je mi zle. Mějte se krásně mí přátelé.
Slečna Nikoleta

Když jsem já, nejste vy. Když jste vy, nejsem já.

29. července 2010 v 18:02 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Ahoj. Ano, dnes se naplnil až vršek kelímku a neustály to tak moje nervy, asi si říkáte co to zase melu, ano melu jedno přes deváté, nesnáším ty malé nevychované prcky, co mi jen poroučejí co mám dělat "a udělej tamto a hento" nesnáším, jsem zlá, vzteklá a ještě k tomu protivná, a proto omluvte jak tento článek, tak mé nevychované chování. Budu se snažit jelikož už tu nejsou. Teď si jím zmrzlinový kornoutek i když na něj téměř nemám chuť, poslouchám písně a to i když mi třeští hlava a mermomoci trpím jelikož je mi blbě. Ano, ať se nedívím všemožně vlézám do studené vody a jsem tam 3 hodiny ano se segrou jsme byly na našem čistém potůčku a tak jsme se neovládly, že jsme obě dvě skončily celé mokré. Nemůžu to vystát, ale tento článek nedává smyls jako moje zásoba slov. Děkuji všem co jsi přečtou, ale také všem kdo mě nepochopí mějte se na chvíli tu budu s vámi.
Slečna Nikoleta

Dávam vám sem své fotografie, aby jste měli bujnou fantazii a mohli si vymýšlet nesmysly.

28. července 2010 v 17:10 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Ahojte přátelé. Při skvělé náladě, hm za chvíli jsi půjdu vzít zmrzlinu, ale teď vám povím co mě z onoho dilema tak neúnosně dostalo, bylo to focení s mou neoblíbenější a nejlepší hvězdou dnešního dne a to mojí sestrou, je pěkné dostat od někoho staršího pár úžasných rad. A proto jsem také ráda, vím že jsem psala, že není nálada na psaní, ano jsem si toho vědoma, ale už je, a proč? Jeden důvod, jeden detail a jeden už vyřešený případ. Teď tu sedím o písničkách hlava nehlava si pouštím pořád jednu a tu samou píseň a mám chuť na sladké, do toho mi bručí moje nafoukaná fenka Roxinka a moje spokojenost je i přesto vrcholová. Vím, kolik z vás mé každodenní životní příběhy nezajímají, vím kolik z vás je proti mě, ale také vím, že ani jeden z vás se nepodíval na sebe, takže pokud budete mít k článku či následujícím fotkám nějaké řeči, tak si je v klidu a ve svých hlavičkách promyslete a po případě, že budete tak inteligentní a spustíte vaši řeč o tom, že jsem taková či maková je mi to fuk je mi dvanáct let a nedokonalost a chyby jsi ještě jako prcek můžu dovolit, za jakýkoli pěkný a milý komentář jsem přece jen ráda. Vaše sluníčko se loučí ahoj.

EDIT* Ahoj, pro dnešek se mi nechce psát článek, možná k večeru něco přidám a zastavím se, teď jdu uklízet a budu s rodinou. Mimochodem včera to tu bylo úžasné, miluji vaše upřímné a mnohdy úžasné komentáře, doufejme, že se tu ty milé slečny ukážou i dnes.

EDIT.2* Ahoj, tak a jsem tu opět, bohužel jsem to jen přišla omrknout, jelikož teď přijeli protivní známí :/ Mě se tam nechce, no nic mějte se krásně, možná jen možná se tu stavím večer.

Slečna Nikoleta

Nálada mi hnuboce poklesla.

28. července 2010 v 11:47 | Slečna Nikoleta |  Děníček
x

Ahoj kamarádi. Kde začít? Tento článek je nejspíše přednastaven, protože nemám náladu ho psát v tu dobu kdy je zveřejněn, nejspíše uklízím a nudím se a co to by nikdo z vás jistě nepochopil. Jsem v sobě hluboce uzavřena a zpaměti skládám básně, které by nikdo z vás nepochopil, a proto mám nutkání je tu nedávat. Děkuji všem co se vyjádří a vyjádřili k předchozímu článku, protože jsem čekala něco víc, než jen 21 komentářů a z toho polovina moje, nějaké otázky? Tak ty napište tam. Jsem pořád plná doměnek co jsem v životě zkazila a zkazím, ale na druhou stranu mě z této etapy pár lidí vysvobodilo. Tento článek tu bude dýle, protože nemám náladu a nechci nic psát, mimochodem dva krásné avatary na začátku článku vytvořila Del.* ahoj.
Slečna Nikoleta

Chat o.1

27. července 2010 v 15:22 | Slečna Nikoleta |  Odpad
manhattan :)
Ahoj. Tak jsem zde, přednastavený článek jsem smazala a místo něj přidávám tento nicotný článek, protože mám chuť si z někým povídat a odpovídat na jakékkoli dotazy, tak zakládám "chat", nic složitého. Chat = komunikace s lidmi přes internetovou síť. Budu odpovídat pouze do komentářů, nikam jinam. Takže pokud někdo napíše "hezký blog" tak mu do kometářu napíšu díky, čili mu žádnou reklamu neudělám. To je vše pokládejte otázky.

Edit. Teď jsem plně online, takže klaďte otázky, jinak na to tady pro dnešek kašlu :/ Jeden rozumný člověk, který mi položil otázku tu je, ale já doufám, že budou další.
Slečna Nikoleta

Mým snem bylo stát se baletkou.

27. července 2010 v 11:39 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Zdravím vás přátelé. Dnes si po dlouhé, zcela dlouhé obě uvědomuji, že se někdy člověk rozhodne špatně a tak i já. Když jsem byla maličká, měla jsem sen stát se baletkou, dennodenně jsem hopsala před televizí a snažila se jejich půvab naučit, snažila jsem se a dívala se jak krásné, milé slečny pohupsávají svými ladnými pohyby, jak natahují ruce, jak labutě křídla, bylo mi dobře a byla jsem zasněná, ale pak když mě máma přihlásila do baletu chodila jsem tam z nutnosti a dalším rokem už to vdala a proč? Prodřené nohy, jizvy a teméř žádné nehty. Kdybych to tehdy jako slaboch nevzdala mohla bych jít po devítce na uměleckou jelikož mi to šlo, ale ne já to vdala předem, aniž bych si něco dokázala změnila názor a začala se plně věnovat aerobiku, teď toho lituji, velice lituji toho rozhodnutí a té změny. Mohlo by být vše jinak, ale není. Jako baletka bych si splinila jak svůj celoživotní sen, tak plány do budoucna. Teď je mi krásných dvanáct let (zanedlouho třináct) a můžu být jen ráda co mám, ale já však nejsem, vždy se u mne naskytne nějaké to "ale". Doufám, že už další zbytečnou chybu neudělám a co mě takhle probudilo? Film Nežádej svůj poslední tanec, který miluji i nadále je skvělý jak jednička tak dvojka a včera jsem se na něj opět podívala, stojí za to. Je vlastně o tom co mám ráda o umění a tanci. A teď se s vámi ta maličká dvanáctka loučí ahoj.

Edit. Mám chuť zalžit chat, tak popovídal by si se mnou někdo? Mimochodem je na 15:15 přednnastavený článek.

Slečna Nikoleta

Jsem malý, rozmazlený fracek, ale alespoň to nezakrývám.

26. července 2010 v 19:16 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Ahoj mí zlatí. Tak a je to skoro dokončeno, kupodivu se mi to začalo líbit ještě více. Bonnielce mockrát děkuji má jak šikovné ruce, tak dobré srdce, tak prosím mrknout na tento blog → bonniela.blog.cz. Ale co to nevidím, kouknu na návštěvnost a vás se sem přišlo tolik kouknout, tudiž můžu být jen ráda, jelikož mé blogy takovou návštěvnost měli častěji, ale ne hned na začátek, tak chci říct, že tu jsem takovou chvíli a hned překonáv dva tisíce a navíc mám tolik lidí, což je u mě úspěch, ale pryč od návštěvnosti. Dnes tak koukám na hudební programy a tam zase jede ta píseň My first kiss neboli Moje první pusa, jak já ten klip a tu píseň nesnášela a teď? Se mi začíná líbit, ale stejně si o tom klipu myslím své. Tak a to by vám drazí mělo stačit (ty přídavná jména bych si příště mohla odpustit). Ahoj.
Slečna Nikoleta

Jsou dny, kdy všeho lituji.

26. července 2010 v 16:58 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Zdravím přátelé. A jsem tu zase, blog už je pro mne jako nemoc, ano každý den zde sedím a povídám si s lidmi, které doopravdy skoro vůbec neznám a nikdy v životě jsem něměla tu možnost je spatřit. Pamatuji, že ještě před dvěmi měsíci jsem s blogováním chtěla na začátku prázdnin skoncovat a dokázat si něco, co je a bylo zcela nemožné. Nelituji, že jsem neskončila jediné čeho lituji je mé nepřístupné chování a deníček, který mi teď leze krkem když ho zřetelně čtu. Ano, většinu času jsem psala o sobě a o tom jak se mám, jelikož teď vím, že se mé články daly okomentovat pouze vlohy jako "Se máš" nebo "Užij si to". Některé slova nebo okamžiky, které jsem napsala z těch jsem teď pouze vedle. Ano, nelituji, že jsem nenapsala článek "Reklamy sem" nebo, že jsem neměla tucet affs se slovním spojením "obíhám, jak je?" a jejím věčným opakováním, tohle jsou věci na které jsem již do sud pyšná, ale "deníček" hrůzostrašná patlanina, toho jak se mám a toho co půjdu dělat. Nedej bože jsem z těchto tématů a článků vyrostla a teď se dají alespoň některé plně pozřít. Už nejsem ta malá holčička "co kdyby ...?". Již jsem dívka jiným teorií a jiných řečí a jsem za to plně a důstojně ráda. Ale teď pryč od tohoto tématu, které nikam nevede. Dále bych chtěla říct, že se na blogu zanedlouho objeví nový layout a já budu moci, opět spokojeně kralovat. Z prvu měl být onen vysněný desing s frontmenkou skupiny Paramore Hayley, ale teď? Je rovnou s celou skupinou a je více méně překrásný, ano a jak vypadá se dozvíte v TOMTO náhledu. Je krásný, že ano? A můžu za něj vstřícně poděkovat této milé slečně Bonniele. Takže děkuji. A to je pro dnešek vše, bohužel bes básně, kterou jsem omylem vymazala jelikož tento článek píšu již po druhé. Tak se mějte ahoj.
Slečna Nikoleta

Počasí i když není nejlepší, bude lepší uvidíš ;)

25. července 2010 v 15:01 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Ahoj přátelé. Dnešní počasí mi mou momentální náladu jistě nezkazí. Jsem plná nádechu a nevyspalosti. Jít spát v 1:40 je u mě hotová vražda, možná i vy to znáte. S Jasonem jsem při životu, čili se můžete těšit, jak tu s vámi budu. Básní jsem ke včerejšku složila asi 5, ale nemám odvahu je tu dnes dát, možná, možná někdy, kdo ví? Já ne. Dnes mám v plánu ohodnotit blog jedné ne málo dokonalé slečince, o které si myslím své a to Ceaně ;). Dále si do rozepsaných článků uložím "oblíbené" čili vy dvě mé spřízněné duše neboli Honey a druhá slečno s těžší přezívkou, vás si dám do oblíbených a vy mě můžete mít v affs, ano? To je dnes jistě vše.

Dnešní pocity se lámou
a já? Já se silou známou,
ukážu vám svět,
který rozkvete jak krásný květ,
i když nevidím do nebe,
onen květ pořád kvete,
s radostí a milou řečí,
zakončím to, jak se svědčí.
Slečna Nikoleta

Pocity, které se nedají vyjádřit pouhým slovem.

24. července 2010 v 22:30 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Ahojte. Mám takovou zvláštní náladu, něco bych ráda rozbila, ale naopak nemám sílu vstát ze židle a odhodlat se. Ne, nemám, jsem slaboch a vím to nejen já, ale i vy. Když se člověk dostane do jakéhosi tranzu skládat básně, nepustí ho to ze svých spárů a je citlivý, když mu nějaký jeden člověk jeho dílo zkritizuje a tak to mám i já, umělectví co se po citlivé stránce plné psaní týče mě baví, naplňuje mě jakýmsi pocitem, který pouhým slovem nedokáži vysvětlit, pojem který nastane při dokončení je vždy oddechující a to mne také naplňuje, i přesto, že jsem citlivá a milosrdná poslochám při tvorbě tvrdou hudbu. Ano, Pendulum toho miluji <3 jeho písně naplněné citem a odvahou si něco dokázat, i když tu píseň výše někdo berete jako "pěknou" já jako bezvýhradně dokonalou a citově propojenou, dnešek je jiní, dívám se na filmy (pohádky) a říkám si jaké by bylo v nich hrát a projevovat určité city. Nevím, zda bych to dokázala, nevím, netuším. Dnešní pocity již nebudu sdílet, mám to zde ráda a doufám, že se najdou vstřícní a milí jednotlivci, kteří se do článku vcítí. A teď jdu spát a s tím také společně přemýšlet o dalšním dni. Na viděnou zítra.
Slečna Nikoleta

S časem běží i obavy, které mi zatěžují svědomí.

24. července 2010 v 19:30 | Slečna Nikoleta |  Děníček

Ahoj. Dnes jsem tu tak různě pobývala a zbývala se také především básněmi a layoutem, je to pouze provizorní layout, ale jak říkám, tamten se nedal vydržet, pořád mi něco a někoho připomínal. Mám se takřka skvěle, ale uvažuji o tom, že affs nebudu mít, vím jaká jsem co od čeho čekám, ale jednu dobu jsem je vůbec nemívala a teď? Mám dvě affs a obě mám oblibě, ale stejně má cenu dělat náběr? Zapíše se někdo? No dělám grafiku a zadařilo se možná sem potom něco dám a hodnocení blogů? Kdyby byla ona nálada, hned jdu na to, ale teď? Nálada není a vůbec nevím jestli ty blogy do středy stihnu. Vůbec, vůbec netuším jak to zde bude dál, čemu se věnovat a jestli blogařit. Bože, poraďte, ale zatím se mějte krásně.

Když si člověk šáhne na dno,
uvidí jak málo zmůže,
skrývá se však za sklo,
jeho srdce silně tluče,
i když pomoc nenachází,
vydechuje z plných plic,
ale přítel silně zchází,
srdce tluče víc a víc.
Onen přítel toho zmůže,
víc jak pomoc od druhých,
ale těžké je ho najít
a říct mu co pravdu do očí.
Slečna Nikoleta

Pokládej mi otázky !

22. července 2010 v 20:46 | Slečna Nikoleta |  Otázky a odpovědi
Ahoj <3.

Tak, a pro tentokrát mi otázky nebudete psát na e-mail, ale přímo tady do komentářů. Vždy jak budou otázky přibývat je zveřejním v novém článku, bude jich tam asi 10 nebo více, ale zkrátka mírný počet, aby jsi to někdo přečetl, otázky vyžaduji především základního typu čili kdo bude psát otázky spíše osobní nebo týkající se nějakých zbytečností, nemám důvod na ně odpovídat. A vulgárně položené otázky rovnou mažu. Každý blogař může dát otázek neomezeně, klidně 20, ale ať nepočítá s tím, že mu třeba na všechny odpovím, pokud se otázky budou opakovat respektuji to a dám vám odkaz na následující otázky. Tak to by mělo být vše !

Přišel sis pro radu ? Sem s ní.

22. července 2010 v 11:48 | Slečna Nikoleta
Chceš si nechat poradit ?
Zdraví tě majitelka tohoto blogu Nikoletka^. Docela často se ocitám v situaci, kdy si prostě k někomu jdu pro radu a tak mě jako správnou blogařku napadlo, zda-li je tu někdo takový, kdo potřebuje poradit (klidně s čímkoli, s tvou otázkou se poperu a vynasnažím), budu ráda když se mi někdo svěří na e-mail Summer-Glow@email.cz nebo když mě do komentářů požádá o pomoc např. s nastavením layoutu, s hlasováním, s reklamou atd. Budu se snažit, pomoct a vyhovět všem, samozřejmě budu oceňovat slušné chování a mile napsaný text, budu se dívat na to zda je blogař začátečník či pojkročilejší a nebudu se ke každému chovat stejně.

Mé fotografie.

21. července 2010 v 21:00 | Slečna Nikoleta |  Má tvář
Tak a to jsem já. Dávám vám tu poprvé a naposled své fotografie, ať máte ponětí jak teď vypadám. Prosím, vás aby jste mě nekomentovali hnusnými výrazy, jinak? Se podle toho zařídím :D Děkuji za potřebné okomentování, jinak fotografie byly pořízeny včera a to jsem se nudila tak prosím mějte strpení s mým "decentním" make-upem =) Díky.